Lista ocen Opel Frontera A Sport (33) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 25 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Aaron
Sport 2.0 i 115KM 85kW
Biorąc pod uwagę, że mamy sztywny most i konstrukcję ramową (ja mam z tyłu sprężyny) to komfort jazdy jest dobry. Może trochę twardo ale przynajmniej pewnie zachowuje się w zakrętach. Bardzo dobre hamulce (4 tarcze). Kupiłem auto na oponach 255/65R16. Trzeba bardzo uważać na koleinach. Kupiłem zimówki w rozmiarze 225/75R15 (takie miały być w standardzie). Różnica jest KOLOSALNA!!! Auto sprawia wrażenie dużo lżejszego lepiej przyspiesza i mniej...
~PABLO
Sport 2.0 i 115KM 85kW
Jeśli dbamy o stan oleju w mostach nie lekceważymy pękniętych elementów gumowych to będzie jeździć się dość przyjemnie. Dużo zależy od opon i kolein na drodze :) czasem lubi zabujać. W terenie wygodnie pod warunkiem że jest to błoto gorzej na brukach. Duży plus to wspomaganie i duże możliwości skrętu. Pamiętać też należy o stanie amortyzatorów jeśli są niezużyte zakręty pokonujemy pewnie bez obaw że lusterkiem porysujemy asfalt.
~Kaskader_
Sport 2.8 TD 113KM 83kW
Wywrotne to to jest ze az szok. Luzy w kierownicy sa okropne auto sie powyżej 40 km/h nie trzyma sie drogi to jakaś porażka. Jak wpadnie w poślizg to już z niego calo nie wyjdzie nie ma szans.
~Krokodyl-G-nia
Sport 2.0 i 115KM 85kW
Moja jest wersja krotka,troche buja po przekroczeniu 120km/h,ale b.rzadko poruszam sie z ta predkoscia,chyba,ze na autobanie,ale tam sa drogi jak stoly i tego sie nie odczuwa
~grzesio_m@poczta.onet.pl
Sport 2.0 i 115KM 85kW
Na szosie da się wytrzymać, choć pasażerowie z tyłu będą narzekać na super twarde zawieszenie (resory piórowe). Za to w terenie bez zastrzeżeń.
~sharxhunter@interia.pl
Sport 2.0 i 115KM 85kW
Na oponach wiekszych niż 255 rzuca w koleinach...Prz prędkośći powyżej 90-100 trzeba zachować ostrożność...Poaza tym super komfort...wspomaganie bardzo dobre
~Oskar
Sport 2.0 i 115KM 85kW
Moja Frotera jeżdzi po drodze nawet wtedy, gdy jest lato. Przeszła 3 badania na układ jezdny i niby wszystko tak jak fabryka każe, a wozem i tak wozi.
~sebano79
Sport 2.0 i 115KM 85kW
Duży promień skrętu i przepuszczające automatyczne sprzęgiełka piast przedniego mostu psują opinię. Ale można się przyzwyczaić.
~mmkl1
Sport 2.0 i 115KM 85kW
W do mojej A4 się nie umywa ale prowadzi się dobrze!!! Moim zdaniem dość zwrotna. Nie mam problemów na parkingach :)
Dziennik kosztów dla Opel Frontera A Sport
11,2
17,5
~Marek MŁAWA
Sport 2.0 i 115KM 85kW
po włączeniu 4/4 przód włancza się automatycznie, (u znaiomego załancza jeszcze ręcznie w piastach ). Przydały by się blokady .
Opel Frontera A Sport