Lista ocen Opel Frontera A Sport 2.0 i 115KM 85kW 1991-1998 (47)

~Marek MŁAWA
Sport 2.0 i 115KM 85kW
auto ma nie brzydką sylwetkie, durze koła ,szerokie w nadwoziu zwłaszcza 3-drzwiowa sport.
3,8
~KAMIL
Sport 2.0 i 115KM 85kW
FAJNA TERENÓWKA W WERSJI CABRIO. POLECAM DLA LUDZI MŁODYCH , AKTYWNYCH JAK I DLA MYŚLIWEGO CZY LEŚNIKA.
~Leszek
Sport 2.0 i 115KM 85kW
Aut jest w rodzinie od 17 lat. Nie jest mocno eksploatowane ale zrobiło już u nas ok. 100 tysięcy km. Nigdy nie przytrafiła się żadna poważna awaria a auto zawsze wracało do domu na kołach. Nawet amortyzatory nigdy nie były przez nas wymieniane a mają jeszcze ok 60%. Auto czasami używane w terenie (do polowań) - radzi sobie zaskakująco dobrze, nawet w ciężkim terenie pod warunkiem, że ma założone typowo terenowe opony. Super auto za te...
3,2
~Lu
Sport 2.0 i 115KM 85kW
jak narazie to auto podoba mi sie ale moglo by miec lepsze przyspieszenie :P
~mario@watford.pl
Sport 2.0 i 115KM 85kW
Przyzwyczajony do sportowych aut trochę za słaby. Jednak cichy i elastyczny. (Silnik)
~glock173
Sport 2.0 i 115KM 85kW
jestem myśliwym i do moich potrzeb ten samochód jest super.
4,1
~Darker
Sport 2.0 i 115KM 85kW
Jeździłem samochodem w pracy, w lesie. Samochód nie zaskakiwał poważnymi awariami i spełniał swoje zadanie. Dobra i niedroga terenówka. Wiem, że kupiłem z dużym przebiegiem i wymienionym silnikiem, ale to nie miało żadnego znaczenia. Jedynie później miałem problemy z instalacją LPG, ale ta też była leciwa. Ogólnie naprawdę nieźle. Przy jeździe na LPG to naprawdę jedna z najtańszych terenówek w eksploatacji codziennej.
~ŁYSY-KARLL
Sport 2.0 i 115KM 85kW
DOSKONALE AUTO JA TYM SAMOCHODEM CIAGAM LAWETE, KUPILEM TO AUTKO OD NIEMCA, KTORY MALO DBAL, ALE TERAZ SAMOCHOD JEST W BDB STANIE, I DOSKONALE DAJE RADE Z LAWETA NA KTOREJ JEST CZASEM NAET 2 TONY!!
~damian
Sport 2.0 i 115KM 85kW
uważam że autko jest pierwsza klasa pali jak na swoje rozmiary niewiele bo jak nazwać spalanie ok 12L gazu na 100 km . pozatym w terenie całkiem nieźle świetna zabawa i tyle, gdybym miał kupić raz jeszcze to bez zastanowienia. Polecam ale po wcześniejszym przeglądzie zawieszenia bo drogie zabawki są pod spodem. (Silnik)
~Sharak
Sport 2.0 i 115KM 85kW
Naprawde dobre autko na jazdę po mieście oraz weekendowy wypad w góry, dobrze się spisuje w lekkim terenie
Opel Frontera A Sport