Lista ocen Opel Frontera B (43) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 64 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Tomek KOSA
Sport 2.2 16V 136KM 100kW
Jedynie tylnia wycieraczka ale to z mojej winy pomogłem jej na siłę wrócić na swoje miejsce bo skąd mogłem do jasnej cholery wiedzieć że działa gdy są zamknięte wszystkie drzwi.Jeżeli chodzi o drobiazgi to uwierzcie że mam to auto prawie rok(dystans który przejechałem to 22.000km) i nic się nie działo.acha jeszcze przekażnik od ogrzewania tylniej szyby ale to też duperela.Tak więc jest OK czyli dobrze.
~Robert
Standard 3.2 V6 205KM 151kW
Standard to zimne luty w płycie głównej zegarów pokładowych. Wariują przez to wskazania prędkości obrotów czy poziom paliwa. Trzeba albo z tym żyć albo dać to przelutować i wygrzać. Podobny temat dotyczy wyświetlacza komputera pokładowego. Trzeba przeczyścić styki na taśmie i przesmarować je grafitem. Usterka regulatora ciśnienia paliwa.
~Wojtexr
Standard 2.2 DTI 115KM 85kW
w wieku 18 lat odpadło szkiełko lusterka prawego, zegary żyj ą swoim życiem ale wystarczy w nie puknąć i wszystko wraca do normy, wycieki z silnika ( między innymi wina uszczelki klawiatury) zatarła się prawa linka od hamulca ręcznego,
~Mariusz Siedlce
Standard 2.2 16V 136KM 100kW
Klasyczny problem to szwankujące zegary, ale to da się ponoć niedrogo załatwić. Auto ma prostą konstrukcję bez nadmiaru elektroniki. Ludzie, którzy narzekają na usterki trafili na zajeżdżone i zaniedbane egzemplarze.
~lew
Standard 2.2 DTI 115KM 85kW
W sumie raz nie chcial zapalić. (przetaty przewód paliwowy). Poza tym coś dzwoni w podwoziu - próg się poluzowal i nie ma kiedy poprawić. No jest wada fabryczna i to nie tylko w moim - lakier na zderzaku się łuszczy.
~Przemek
Standard 3.2 V6 205KM 151kW
Co chwilę coś się dzieje , bardzo drobne ale są to wycieraczki jeden dzień nie działają to światła to szyby , ale nigdy nic takiego żeby auto nie jechało do przodu A lekko że mną nie ma .
~mlody
Sport 2.2 DTI 115KM 85kW
jedyna upierdliwa usterka było swirowanie predkosciomierza ale to jest jakas czesta awaria jak szukałem na internecie ale oddalem do elektryka i uporał sie z tym a tak samochodzik smiga:)
~pikap
Standard 2.2 DTI 115KM 85kW
potrafią się psuć najmniejsze pierdoly, a jerzeli chodzi o licznik który gubi prędkość albo przez jakiś czas niechce załapać to już standard w tym samochodzie ale ciężko to zaakceptować na dłuższą metę
~Michał
Standard 3.2 V6 205KM 151kW
Elektronika zegarów pokładowych i komputera pokładowego. Trzeba ogarnąć zimne luty. Rdza gdzieniegdzie trzeba było ogarniać na bieżąco ale ja niemiałem tragedii.
~..:: AR ::..
Standard 3.2 V6 205KM 151kW
Jak wpakujesz solidnie w remonty używanego autka na początku i dbasz o serwisy powinien byś OK. Auto w opinio wielu uchodzi za niezawodne w przypadku zadbanych aut.