Lista ocen Opel Frontera B (35) - Ergonomia

Na liście zabraknie 72 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~..:: AR ::..
Standard 3.2 V6 205KM 151kW
Środek jak w niemieckim oplu. Bez wytrysków i zachwytów. jak w latach 90 czyli czarny wszystko pod ręką proste i bez zastrzeżeń. Jak na terenówka auto wewnątrz bardziej cywilizowane od konkurencji i bliższe osobówka niż traktorowi. Materiały dobrze znoszą eksploatację. Gorzej z fotelami wycierają się szybko przy 160tys ale zadbane egzemplarze znoszą to lepiej. Jeśli mamy skórę to zadbana po 200tys. jest w przyzwoitym stanie da się też ją łatwo...
~ptah@vp.pl
Standard 3.2 V6 205KM 151kW
przeszkadza w wygodnym siedzeniu drążek automatycznej skrzyni biegów. Nie można się rozkraczyć :)) Sterowanie klimatyzacją jak w latach 80-tych - suwakami ale wygodne. Trochę ciężko po stronie kierowcy (wysokim - ponad 190 cm) sięgnąć do przełączników elektrycznych szyb i włącznika tempomatu. Generalnie reszta ok i po kilku kilometrach można się przyzwyczaić. Dostęp do przełączników sterowania napędem bez uwag.
~Daniel Rajszczak
Standard 2.2 DTI 115KM 85kW
Wszystko na swoim miejscu, mam małą uwagę dotyczącą przełącznika migaczy - jest zbyt krótka jak na mój gust, ma też chyba mały problem z powracaniem. Druga uwaga dotyczy kątów uchylania oparcia siedzenia - mi osobiście brakuje lekko nachylonego w paru pozycjach - powinno odbywać się to płynnie a nie przez określoną liczbę skoków.
~Przemek
Standard 3.2 V6 205KM 151kW
Wszystko jest na swoim miejscu jak w oplu z tamtych lat . Mi to pasuje i bardzo się podoba . Pokrętła do nawiewu i klimatyzacji , szybko i wygodnie da się zmienić Wszystko pod ręką ! I za dużo nie ma bo to terenówki
~Robert
Standard 3.2 V6 205KM 151kW
Jest bez zastrzeżeń. Wszystko pod ręką. Niestety ciemne wnętrze nie powala na kolana. Niema co narzekać konkurencja niebyła lepsza w tych latach.
~Mariusz Siedlce
Standard 2.2 16V 136KM 100kW
Wszystko jest na swoim miejscu, obsługa jest bardzo prosta. W moim egzemplarzu mi brakuje regulacji wysokości fotela. Po za tym jest pełna elektryka.
~pikap
Standard 2.2 DTI 115KM 85kW
nic do zarzucenia, mały minus za tylną szybe powinna mieć opcję otwierania razem z tylnymi dżwiami a nie za każdym razem trzeba z nią się barować
~Franko
Standard 3.2 V6 205KM 151kW
Wnętrze zaprojektowane przez Opla niestety nie grzeszy atrakcyjnym wyglądem ale zaskakuje doskonałą ergonomia i wygodą.
~JarekWLKP
Standard 2.2 DTI 115KM 85kW
Nie jest najgorzej. Porównując z Jeepem Grand Cheeroke nie jest najlepiej wykonane wnętrze. Siedzenia wygodne (skóra+ogrzewanie).

Usterki Opel Frontera B

Opel Frontera B – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Mandus
Standard 2.2 DTI 115KM 85kW
Pomimo nienajnowocześniejszej deski rozdzielczej i czarnego jak smoła plastiku - ergonomia OK. Nic specjalnego.