Lista ocen Opel Frontera B (11) - Karoseria

Na liście zabraknie 96 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Przemek
Standard 3.2 V6 205KM 151kW
To chyba najgorszy punkt tego wozu ! No ale nie można mieć wszystkiego Rdzewieja przede wszystkim progi , to na samym początku polecam dobrze sprawdzić. Rama tak jakoś nie za bardzo , ale progi i drzwi na dole to podstawa . Ja robiłem już progi , drzwi i zabezpieczylem anty korozyjnie spód samochodu koszt to 1400zl
~Michał
Standard 3.2 V6 205KM 151kW
Ładna nienudząca i niestarzejąca się linia. Nawet dziś auto może się podobać. Niema żadnych upierdliwych mankamentów. Niestety ze względu na Japońskie pochodzenie i produkcję w Anglii problem z rdzą ale jej poziom jest różny w różnych modelach. Od dramatu po umiarkowany i całkiem sporadyczne ogniska rdzy.
~Robert
Standard 3.2 V6 205KM 151kW
Gdyby nie rdza była by piąta gwiazdka. Niestety rdza w tym modelu to standard. Ja niemiałem jakiejś masakry ale i tak co jakiś czas walczyłem z rdzą. Po za tym niema problemów i jakiś błędów. Wygodna w użytkowaniu pod względem codziennego użytkowania i czyszczenia.
~CzwartySamochódTerenowy=FROTA
Standard 2.2 16V 136KM 100kW
Rama nie rdzewieje tak szybko jak u japończyków. Można poprawić kąty terenowe dając body lift (podkładki między budę a ramę) lub też podnieść ją na amorkach/sprężynach.
~Wojtexr
Standard 2.2 DTI 115KM 85kW
po 18 latach zaczęło brać progi po z tym nie mam zastrzeżeń.
~Cimek243
Sport 2.2 DTI 115KM 85kW
Drobne ślady korozji. Dramatu nie ma, do ogarnięcia.
~mextyl43
Standard 2.2 16V 136KM 100kW
drobne ogniska rdzy ale to idzie zrobić
~kamil
Standard 2.2 DTI 120KM 88kW
korozja na progach i nadkolach tak ok.
~nazariy_gorbovyy
Standard 2.2 DTI 115KM 85kW
Walczę z rdzą cały czas, stosuje środki antykorozyjne

Usterki Opel Frontera B

Opel Frontera B – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu