Lista ocen Opel Frontera B (43) - Widoczność

Na liście zabraknie 64 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~..:: AR ::..
Standard 3.2 V6 205KM 151kW
Doskonała do przodu i na boki. Wielkie lusterka są rewelacyjne jak w busie. Widok do tyły adekwatnie przypomina nam że to terenówka. Tylne koło na klapie skutecznie nam to uświadamia jednak po to kupiliśmy te auto. Trzeba zdać sobie z tego sprawę czym jeździmy.
~ptah@vp.pl
Standard 3.2 V6 205KM 151kW
jestem wysoki przez co górna krawędź przedniej szyby jest dla mnie trochę za nisko, do tyłu przeszkadza koło zapasowe ale można się przyzwyczaić. Rekompensują to ogromne lusterka boczne, jak ktoś umie z nich korzystać to nie musi patrzeć w nic innego. Widoczność na boki ok.
~Przemek
Standard 3.2 V6 205KM 151kW
Do przodu super siedzimy wysoko i wszystko widzimy . Drugi plus to lusterka są tak wielkie jak w busie co najmniej! Pomaga w pakowaniu ale i w ciagnieciu dużej przyczepy. Do tyłu widać najgorzej , koło zapasowe , ale idzie się przyzwyczaić.
~Michał
Standard 3.2 V6 205KM 151kW
Dla mnie rewelacja duże przeszklone powierzchnie, ogromne lusterka baczne. Tylnia szyba z kołem na klapie może utrudniać parkowanie ale niema dramatu. Dołożone czujnik cofania załatwiają temat a kamera to już lux jest.
~Tomek KOSA
Sport 2.2 16V 136KM 100kW
Widoczność z przodu i na boki bardzo dobra jedynie z tyłu delikatnie psuje się z względu na gondolę z kołem zapasowym. Zarypiście duże lusterka boczne duży plus szczególnie jeżeli potrafisz cofać za ich pomocą.
~Robert
Standard 3.2 V6 205KM 151kW
Nisko poprowadzone szyby duże przeszklenia cienkie słupki jest bardzo dobrze. Ogromne lusterka boczne uzupełniają całokształt. Może tylne koło na klapie troszkę przeszkadza ale po to tam jest :)
~mares64@tlen.pl
Sport 2.2 16V 136KM 100kW
widoczność do przodu , troszkę jak w RUDY 102, ale mnie się to podoba , siedzisz wysoko i majestatycznie. Z tyłu troche przeszkadza kolo , ale da sie przyzwyczaic.
~Tomek KWiATEK Kwiatkowski
Standard 3.2 V6 205KM 151kW
Widoczność dookoła jest dobra.Siedzi się wysoko.Patrząc do tyłu można mieć problem przez koło zapasowe,ale boczne lusterka są jak od Tranzita więc i tak można manewrować do tyłu.
~Franko
Standard 3.2 V6 205KM 151kW
No cóż jak kawał kostki widoczność dokonała. Wygodne duże wręcz ogromne lusterka. Siedzenie kilka cm nad innymi też daje sporą przewagę widoczności.
~maciej
Standard 2.2 DTI 115KM 85kW
Widoczność do tyłu słaba, można wybaczyć koło zapasowe na tylnych drzwiach, bo taki już urok terenówek. Natomiast małe lusterka boczne to spory minus.