Oceny Opel Frontera B Standard 2.2 DTI 115KM 85kW 1998-2003

Opel Frontera B Standard 2.2 DTI 115KM 85kW 1998-2003 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Opel Frontera B Standard 2.2 DTI 115KM 85kW 1998-2003

~Wojtexr
Standard 2.2 DTI 115KM 85kW
Samochód terenowy z dość komfortowym prowadzeniem po drogach asfaltowych. Samochód posiadałem ponad 8 lat. W tym czasie wiele rzeczy uległo awarii, ale to chyba normalne w starych, samochodach, że czasem się zużywają niektóre podzespoły. Samochód kupiłem jak miał już 10 lat na karku w dodatku od Handlarza który stuknął mnie na kilometrach (na liczniku wyświetlał 180 000 km a w silniku padły ślizgi od łańcucha rozrządu) W ciągu 9 lat posiadania...
3,7
~Kamil
Standard 2.2 DTI 115KM 85kW
Samochód jak na mój gust bardzo udany. Dobrze się prowadzi, niezłe właściwości terenowe, do tego pojemny i wygodny. Całkiem ekonomiczny, świetna pozycja za kierownicą, a do tego nie jest nafaszerowany bajerami i elektroniką przez co nie ma się co psuć. Czasem słyszałem opinie, że jest to jeden z ostatnich SUVów które nie są zabawkami, ale porządnymi samochodami. Swoją drogą Frontera to jeden z pierwszych SUVów w ogólności, ale jeszcze na...
2,4
~edgarr
Standard 2.2 DTI 115KM 85kW
Chcialem kupic sobie auto terenowe, bo pomyslalem ze na takich oponach balonach bede mial komfort na dziurach w miescie, nic barzdiej mylnego, jest gorzej niz w osobowce, trzesie, buja, rzuca straszliwie, nie ma zadnego komfortu w takiej terenowce! Co chwile cos sie psuje, o to jakis czujnik, a to elektryka,tule wachacz (tylko orginaly mozna dostac za 160 zł/szt x 4) silnik ciagle cieknie, usunalem wycieki w 3 miejscach i dalej skads cieknie...
~Karol Wawa
Standard 2.2 DTI 115KM 85kW
Fajne auto za małe pieniądze jak na ten segment.Bardzo reprezentacyjne, i ponad czasowe . Samochód znakomity do przemieszczania się w każdych warunkach drogowych i atmosferycznych . Mimo nie których komentarzy dot spalania ja mogę dać przykład autostrada 120 km/h tempomat spalanie 9,5l. A na dodatek bezpieczny i bardzo pakowny.Generalnie lubię go.
~Sand
Standard 2.2 DTI 115KM 85kW
Samochód godny polecenia dla osób ceniących przestrzeń i bezpieczeństwo. Można nim pojechać w teren ( ale nie ciężki ) można też zapakować rodzinę i wyjechać za granicę. Naprawy tanie i proste o ile ma się dobrego mechanika!!!!!
~Gloss
Standard 2.2 DTI 115KM 85kW
Samochód eksploatowany głównie w mieście i w trasie dojazd na działkę itp . Jak zarazie , żadnych usterek. Generalnie auto pozwalające na sprawne przemieszczanie się w każdych warunkach o każdej porze roku . Jeżeli dba się o samochód to nie będzie się miało z nim większych problemów. Kolejny plus to fakt ,że wizualnie samochód się nie starzeje. Problem podczas kupna to znalezienie nie zajeżdżonego samochodu z dobrej ręki.

Usterki Opel Frontera B

Opel Frontera B – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

2,5
~maciej
Standard 2.2 DTI 115KM 85kW
Jeśli szukasz dobrej terenówki daj sobie spokój z fronterą. Nisko zawieszone nadwozie oraz niesamowicie awaryjny silnik diesla dyskwalifikują ten model. Do miasta też się raczej nie nadaje wielkie gabaryty,kiepska widoczność i wyższe spalanie od przeciętnych aut osobowych. Nie polecam tego auta nikomu.
~Daniel Rajszczak
Standard 2.2 DTI 115KM 85kW
Uważam, że autko warte uwagi. Nie jest to auto dla przeciętnej osoby. Jeśli myślisz o jeździe z przewagą dużo lub tylko w mieście daj sobie spokój, jeśli jesteś miłośnikiem wypadów, grzybobrania itp. to jest TO!
~t138m@gazeta.pl
Standard 2.2 DTI 115KM 85kW
Mało popularna chodzą opinie o zawodności-bałem się kupna-ale dziś nie zamienił bym na inny Pamiętaj że to terenówka nie SUV. i możesz dowolnie włączać 2 lub 4koła, lub blokadę mostu-pólbiegi, a nie jesteś zdany na być może zawodną elektromikę. ni ma żadnych śladów rdzy-wykonanie blach bardzo solidne.
3,8
~Mandus
Standard 2.2 DTI 115KM 85kW
Super auto dla tych co wiedzą co kupują i wiedzą, że samochód terenowy to inna bajka w porównaniu z osobówką. To moja druga Frontera i jestem na razie bardzo zadowolony. Niektórzy mówią, że kupiłem traktor (i cośw tym jest). To po prostu trzeba lubieć. Moja żona uwielbia Fronterą jeździć, więc to powinno wystarczyć.
Opel Frontera B Standard