Oceny Opel Insignia I Sports Tourer Facelifting 2.0 CDTI Ecotec 170KM 125kW od 2015

Opel Insignia I Sports Tourer Facelifting 2.0 CDTI Ecotec 170KM 125kW od 2015 - Oceń swoje auto
Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Opel Insignia I Sports Tourer Facelifting 2.0 CDTI Ecotec 170KM 125kW od 2015

~Tomasz
Sports Tourer Facelifting 2.0 CDTI Ecotec 170KM 125kW
Bardzo przyjemny samochód, moja wersja to full pakiet COSMO z pełną elektroniką, z tego co wiem produkcja grudzień 2016 więc jedna z ostatnich modelowo. Przesiadłem się z BMW e60 silnik 2,5diesel 177km, Insignia spokojnie dorównuje dynamiką i przyspieszeniem, jestem bardzo mile zaskoczony, a do tego spalanie srednie 6,7l/100km a nie jak w BMW 9-10 :) brakuje mi trochę napędu na tył ponieważ ''nie wciska'' w fotel, ale za to nie wiadomo kiedy...
~PawełT
Sports Tourer Facelifting 2.0 CDTI Ecotec 170KM 125kW
Znakomity samochód! Jestem zszokowany tak niską oceną na Auto Centrum! Nie wiem z czego to wynika... Tego, że jest to niezwykle popularny samochód? Nie wiem, ale wróćmy do oceny. Przyznam szczerze, że rozważałem Insignię sprzed liftingu i podjechałem zobaczyć jak to wygląda. Akurat panowie nie mieli na stanie modelu który rozważałem więc dostałem do jazdy próbnej ten nowszy już po liftingu. Naprawdę mi się bardzo spodobał! Wyciszenie, jakość...
3,8
~Artur
Sports Tourer Facelifting 2.0 CDTI Ecotec 170KM 125kW
W PORÓWNANIU Z POPRZEDNIKIEM TO CO MNIE NAJBARDZIEJ DENERWUJE TO ZE MA WIĘKSZY PROMIEŃ SKRĘTU, AUTOMAT ZBIERA SIE POWOLI DO SZYBKIEGO PRZYŚPIESZENIA, ZA DUZO PRZYCISKÓW DO STEROWANIA CO POWODUJE POTRZEBĘ ODRYWANIA WZROKU OD DROGI.
~Piotr
Sports Tourer Facelifting 2.0 CDTI Ecotec 170KM 125kW
auto godne polecenia za tą cenę chociaż mam dwie wkur... opinie.Jedna to wykończenie plastyków kokpitu przy lewarku skrzyni biegów skrzypi niemiłosiernie przy lekkim dotknięciu nogą. Druga to wypalanie się dpf. Trzeba uważać na obrotomierz przed zgaszeniem silnika szczególnie przy częstej jeździe po mieście.Auto wchodzi na 1000 obr./min.i do 10 min chodzi jak V6 z przynajmniej 3 l. Tak po za tym to reszta ok. Oby tylko to było
4,1
~Mateusz
Sports Tourer Facelifting 2.0 CDTI Ecotec 170KM 125kW
Samochód jest jak najbardziej prawidłowy. Cena do jakości jest odpowiednia biorąc pod uwagę, że jednak sporo brakuje do grupy VAG-a odnośnie spasowania elementów oraz ich jakości.
~Szafa
Sports Tourer Facelifting 2.0 CDTI Ecotec 170KM 125kW
Bardzo dobre i ekonomiczne auto. Wszystko spasowane i zmontowane jak należy. Ale uciążliwe są drobne awarie.
Dziennik kosztów dla Opel Insignia I Sports Tourer Facelifting 2.0 CDTI Ecotec 170KM 125kW
2,8
~Janekole
Sports Tourer Facelifting 2.0 CDTI Ecotec 170KM 125kW
Skrzynia szarpie i "ponadprzeciętnie" długo się zastanawia czy już zmienić bieg (Skrzynia biegów)
Opel Insignia I Sports Tourer Facelifting