Ocena kierowcy - Opel Kadett E Hatchback

t.piekos@wp.pl, 20 lat temu
Silnik 1.3 N 60KM 44kW
Rok produkcji 1988
Opel Kadett E Hatchback 1.3 N 60KM 44kW 1984-1989 - Oceń swoje auto
Z czasem coraz bardziej się do niego przekonuję, mam nadzieję że po naprawie poprawi się niezawodność ale muszę przyznać że nie zawiódł mnie w trasie (praca, studia) -27 stopni na zewnątrz a on i tak odpala i w drogę raz tylko nie odpalił z powodu zatkanych dysz w gaźniku. osobiście nie polecam samodzielnej naprawy(dosyć skomplikowany pierburg) .Nosze się również z zamiarem założenia gazu
wystarczy do sprawnego poruszania się po drodze
w zimie problemy z dwójką
dobrze się trzyma
duża przestrzeń oszklona
jak na 15 lat to i tak dobrze chociaż przydałaby się lampka z tyłu dla pasażerów i oświetlenie bagażnika ale najbardziej razi brak podświetlenia regulacji temperatury
wymieniłem termostat i wystarczy ale ciepłe powieyrze mogłoby płynąć również ze środkowego nawiewu
cholernie przestronny!
mam chronoczne problemy z trzeszczącą tylną klapą poza tym trzaski z okolic tapicerki ale i tak nie jest najgorzej
mógłby palić trochę mniej
stylistycznie bardzo atrakcyjny (nie to co golf2) jeśli uda się znaleść egzemplarz konserwowany łatwo uporać się z drobmymi wykwitami korozji(wystarczy zrobić małe zaprawki)
jak się psuje to tylko poważnie
w zeszłym roku bez żadnych problemów wybrałem się do Kołobrzegu(mieszkam na podkarpaciu)no i spisywał się doskonale ale niedawno posypała się krzywka na wałku co pociągnęło za sobą konieczność poważnej naprawy-części 720zł + 290 robocizna
Opel Kadett E Hatchback