Oceny Opel Kadett E Hatchback 1.3 N 60KM 44kW 1984-1989

Najnowsze oceny Opel Kadett E Hatchback 1.3 N 60KM 44kW 1984-1989

4,1
~n11
Hatchback 1.3 N 60KM 44kW
Przedewszystkim auto naprawdę oszczędne. Pomimo swoich 24lat na karku dalej daje radę ;) Jeżdżę swoim kadettem jakieś 4 lata, jedyna poważniejsza usterka jaka mi się trafiła to wżery na głowicy, stąd problem z temperaturą wody. Głowicę kupiłem za 100zł, z robocizną wyszło jakieś 200złotych także koszta są naprawdę niskie. Jedyny minus to głośność- na trasie gdy się spieszymy czasem ciężko usłyszeć własne myśli, ale nie oczekujmy zbyt wiele....
~krystians@vertical.com.pl
Hatchback 1.3 N 60KM 44kW
kupiłem go za 1000zł + przegląd na miejcu . Dziadek miał 70lat i nie potrafił juz kierować. Auto nie ma zadnych przecieków, wszystko perfekcyjnie zadbane. Jechałem nim 150 km/h i bardzo dobrze 3mał sie drogi. Oczywiscie mam do wymiany : czujnik temperatury ( teraz mam obejscie/ jedyny minus ze ciągle mi chlodnica chodzi :( ). Częsci są taniutkie np. za wymianę tylnich łożysk z robocizną 140zł.Podoba mi sie to auto . I uwazam ze konfort jazdy...
3,8
~bolszewik
Hatchback 1.3 N 60KM 44kW
Myślę, że jak na auto które ma 22 lata jest bardzo dobrze. Auto się nie psuję, ale wiadomo od każdej reguły wyjątek więc jak już się popsuje to są tanie części i b. dobrze dostępne. Wyposażenie na 80 lecie Opla. Welur, lakier metalic, alufelga, szyberdach jak na 88r. toż to luksus;p.
3,3
~Łukasz
Hatchback 1.3 N 60KM 44kW
Autko oceniłem w większości na przeciętnie, ale biorąc pod uwagę, za jaką nabyłem swojego Kadetta to jestem bardzo mile zaskoczony. Osiągi naprawdę całkiem przyzwoite jak na ten silnik, przyspieszenie do 80 km/h mnie zadowala, najwięcej leciałem nim 160 km/h. Trochę kiepskie wyciszenie no i te trzeszczące plastiki, ale można przeżyć. Bagażnik całkiem pojemny. Jeździ się nim przyjemnie, ale już rozglądam się nad czymś młodszym i bardziej...
3,8
~Tygrys
Hatchback 1.3 N 60KM 44kW
Całokształt plasuje sie na 4,5 - 4. Jedyny mankament tego auta to wlasnie brak wyciszenia, oraz liche plastiki na desce rozdzielczej oraz przy łączeniach miedzy dzwiami, wszystko stuka i sie trzęsie ale dobre CAR AUDIO sprawe załatwia
3,5
~t.piekos@wp.pl
Hatchback 1.3 N 60KM 44kW
Z czasem coraz bardziej się do niego przekonuję, mam nadzieję że po naprawie poprawi się niezawodność ale muszę przyznać że nie zawiódł mnie w trasie (praca, studia) -27 stopni na zewnątrz a on i tak odpala i w drogę raz tylko nie odpalił z powodu zatkanych dysz w gaźniku. osobiście nie polecam samodzielnej naprawy(dosyć skomplikowany pierburg) .Nosze się również z zamiarem założenia gazu
Dziennik kosztów dla Opel Kadett E Hatchback 1.3 N 60KM 44kW
11,5
~jacekg1@poczta.onet.pl
Hatchback 1.3 N 60KM 44kW
Auto mało awaryjne, silnik nie do zdarcia poza drobnymi naprawami , które można wykonać we własnym zakresie, jest tanie w utrzymaniu. Kiepskie blachy, właśnie robiłem progi, nadkola, konserwacje i malowanie.Polecam. Pozdrawiam wszystkich Kadet-towców.
~yoti@op.pl
Hatchback 1.3 N 60KM 44kW
Jest mi w nim bardzo wygodnie, mimo, iż do najniższych nie należę (193 cm wzrostu), nieco przeszkadza wielkość słupka C; niewielkie wycieki przy aparacie zapłonowym to stała "ekspozycja" w Kadettach, hi hi. Jakimś dziwnym trafem mam DOSKONAŁE ogrzewanie, po około 2 minutach pracy silnika (szczególnie zimą) w srodku autka jest jush odczuwalne ciepełko.
~gobo007@kki.net.pl
Hatchback 1.3 N 60KM 44kW
Mam Kadetta z LPG( gaz od nowosci w 1989r!), przebieg 180tys km, ja za kolkiem zrobilem ok 40tys km. Auto bezawaryjne, stosunkowo ekonomiczne, wygodne i bezpieczne. Za ta cene nie kupimy nic innego o porownywalnych parametrach. Moje auto posiad wtrysk i katalizator. jedyne z czym walcze ( i mi sie powoli udaje!) to tylnia polka - skaczaca na dziurach i plasiki, ktore trzeszcza, ale sukcesywnie lokalizuje zrodla dzwiekow:-) i staram sie je usuwac.
~koolczyk
Hatchback 1.3 N 60KM 44kW
Chyba idealne autko dla początkującego kierowcy, syna mam za młodego i już tych aut nie bedzie gdy zrobi prawo jazdy takto byłoby to pierwsze jego auto
Opel Kadett E Hatchback