Ocena kierowcy - Opel Kadett E Hatchback

Silnik 1.3 N 60KM 44kW
Rok produkcji 1985
Okres użytkowania: ponad 6 lat
Opel Kadett E Hatchback 1.3 N 60KM 44kW 1984-1989 - Oceń swoje auto
Całokształt plasuje sie na 4,5 - 4. Jedyny mankament tego auta to wlasnie brak wyciszenia, oraz liche plastiki na desce rozdzielczej oraz przy łączeniach miedzy dzwiami, wszystko stuka i sie trzęsie ale dobre CAR AUDIO sprawe załatwia
Silnik chodzi ładnie nie za głośno, ogolnie sprawuje się dobrze
Skrzynia biegów jest również dobra niskie przełożenie, szybko wchodzące biegi i co ważne poręczne
Układ jezdny spisuje się całkiem całkiem, prawie tak jak przy wspomaganiu czuc tylko gdy się stoi w miejscu, podczas manewrów układ sprawuje sie super
Jest to auto bardzo widoczne, wersja sedan którą posiadam jest po prostu doskonała
Tutaj zostawiam 3 gwiazdki ponieważ mogłoby być lepiej
Ogrzewanie jest dobre, wentylacja też jednak zostawiam 3 ponieważ przy dużych temperaturach powietrza z dmuchawy leci ciepłe powietrze
Jest to auto dość duże, jednak trójkę daje ponieważ z tyłu mało miejsca, dla kierowcy i pasażera obok miejsca jest dużo z tyłu już troche mniej
W tym aucie chyba nie zastosowano wogóle wyciszenia
przy tej pojemnosci auto jest ekonomiczne dodatkowo przy użyciu magnetyzwrów (tak jak w moim przypadku) spalanie spada nawet o 20%, jesli chodzi o naprawy to auto ma same plusy bo cześci są tanie i dostepne, druga sprawa że to auto nie posiada elektroniki tylko sama mechanika wiec z naprawami nie ma wiekszych problemów
Ja za swoje auto dalem 1800 zl spodziewalem sie złoma w który trzebabedzie pakować ciągle pieniądze a okazał sie super autkiem na wypady w plener z dziewczyną i takie tam :) Ogólnie jestem bardzo zadowolony
Jeśli chodzi o mój model to drobiazgi typu otwieranie szyby pasażera, zamek w dzwiach kierowcy nawaliły, dodatkowo z jednej strony szyba jest nieszczelna ale to są praktycznie grosze. naprawa we własnym zakresie
Auto sprawuje sie nadspodziewanie dobrze mimo swoich lat działą pięknie, jedyna rzecz jaka mi w nim wysiadła to akumulator ale to z mojej winy bo na noc zostawiłem włączone światło wewnątrz auta

LPG - zużycie paliwa dla silnika 1.3 N 60KM 44kW [l/100km]

8,7