Lista ocen Opel Meriva I (189) - Widoczność

Na liście zabraknie 115 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~sławek k
Minivan 1.6 8V 87KM 64kW
tragiczne słupki przednie, jeśli ktoś chce siedzieć wygodnie to dwa przednie słupki (z małą szybką w środku) praktycznie zachodzą na siebie - efekt nie widać nic na zakrętach i próbując włączyć się do ruchu z podporzadkowanej , trzeba się mocno wychylać do przodu
~OzMar72
Minivan 1.6 TWINPORT ECOTEC 105KM 77kW
Byłoby doskonale, gdyby nie lewy słupek szyby przedniej. Kilka razy już się złapałem na tym, że za słupkiem "schował" się pieszy. Poza tym OK. Obrys pojazdu jest wyraźny i łatwo można manewrować na parkingu, nie rozbijając auta.
~Robert 43 lata
Minivan 1.6 ECOTEC 100KM 74kW
Przez przedni lewy słupek kusi mnie żeby dać najniższą ocenę! Przez jego szerokość o mało nie potrąciłem pieszego! Trzeba mocno się wychylić, żeby stwierdzić czy można jechać. Widoczność do przodu do tyłu i na boki ideał - ale ten słupek kierowcy dramat.
~adamr91
Minivan 1.7 DTI ECOTEC 75KM 55kW
Dałby note 5.0, lecz niestety te przednie słupki w opelku dają troszkę w kość przy skręcaniu na skrzyżowaniu albo przy pokonywaniu zakrętów. Lecz z tego co zauważyłem to praktycznie jest to zmora chyba wszystkich samochodów typu minivan/van.
~inferno66
Minivan 1.3 CDTI ecoFLEX 75KM 55kW
Pomimo tych \"nieszczęsnych\" słupków widoczność jest bardziej niż zadowalająca. Duże szyby, elektrycznie ustawiane lusterka oraz regulacja fotela w wielu płaszczyznach dają duże możliwości. Słupki nie mają żadnego wpływu na pole widzenia.
~mario75
Minivan 1.7 CDTI ECOTEC 100KM 74kW
bardzo słaba, wysokie osoby odczują komfort z racji dużej przestrzeni nad głową ale nic nie widać na lewo za sprawą szerokiego słupka i na prawo przeszkadza za nisko umieszczone lusterko wsteczne, w żadnym aucie nie widziałem tak niefortunnie umocowanego.
Minivan 1.4 TWINPORT ecoFLEX 90KM 66kW
Słupki z przodu zmuszają do ciągłej gimnastyki. Osoba wysoka na światłach jak stoi pierwsza musi wyginać się mocno żeby widzieć sygnalizator. Dokładnie na wysokości oczu mam lusterko wsteczne, praktycznie nie widzę prawej strony przedniej szyby.
~swierzy
Minivan 1.4 TWINPORT ecoFLEX 90KM 66kW
Beznadziejne przednie slupki. W atloczonym miescie przy duzym ruchu bardzo utrudniaja obserwacje/ jazda po luku (szczegolnie w lewo) wymaga gimnastyki zeby obserwowac droge. Widocznosc dobra jest jedynie do tylu (duze lusterka). Nie ratuje to jednak sytuacji.
~Krysia (hyaena@o2.pl)
Minivan 1.6 ECOTEC 100KM 74kW
Widoczność jest do kitu!!! Jedyne co dobre, to boczne lusterka, które są naprawdę duże i fajne. W widoczności przeszkadzają zdecydowanie słupki przednie- zasłaniają całkowicie boki i nie widać, czy ktoś nie wyłazi na pasach albo nie wyjeżdża zza zakrętu.
~arthgt
Minivan 1.8 ECOTEC 125KM 92kW
Widoczność jest ogólnie na wysokim poziomie. Wysoka pozycja za kierownica jedyne do czego trzeba sie przyzwyczaić to słupki przednie które ograniczają widocznośc np piesi wchodzacy na przejscie dla pieszych oraz widocznośc na rondzie.