Oceny Opel Meriva II Mikrovan Facelifting 1.4 Turbo ECOTEC 120KM 88kW 2014-2017

Opel Meriva II Mikrovan Facelifting 1.4 Turbo ECOTEC 120KM 88kW 2014-2017 - Oceń swoje auto
Pozytywne zaskoczenie
Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Opel Meriva II Mikrovan Facelifting 1.4 Turbo ECOTEC 120KM 88kW 2014-2017

~bszczudlo
Mikrovan Facelifting 1.4 Turbo ECOTEC 120KM 88kW
Auto funkcjonalne z dobrym stosunkiem ceny do możliwości. Ogólnie po przejechaniu około 29 tys. km i trasy wakacyjnej do chorwacji z eksploatacji jestem zadowolony ale niestety kilka mankamentów psuje ocenę za całokształt a zwłaszcza mała sztywność poszycia karoserii o czym piszę poniżej. Ponadto silnik zrobił się zdecydowanie głośniejszy niż na początku eksploatacji co niestety rodzi wątpliwości co do zastosowanych rozwiązań technicznych...
~Matrix
Mikrovan Facelifting 1.4 Turbo ECOTEC 120KM 88kW
Zakup przemyślany. Samochód posiadam od niedawna, dlatego swój wpis będę sukcesywnie uzupełniał. Jeździłem kilkoma samochodami przed zakupem (kia venga, fiat 500L, nissan note, ford focus) i opel wydał mi się najbardziej przyjazny. Stanowi dobry kompromis pomiędzy przestronnością wnętrza, a właściwościami jezdnymi. Jest przede wszystkim bardzo ustawnym samochodem. Możliwości aranżacji wnętrza są duże a i sama przestrzeń w samochodzie, łącznie...
~marek_bogacki
Mikrovan Facelifting 1.4 Turbo ECOTEC 120KM 88kW
Samochód spełnia oczekiwania. Spalanie mogłoby być ciut niższe, ale może się zmniejszy po przejechaniu kolejnych tys. km. Duży komfort wewnątrz. Bryła i stylistyka nadwozia rzecz gustu, ale kilka rzeczy mogłoby być ładniej wyprofilowane.
4,1
~luk
Mikrovan Facelifting 1.4 Turbo ECOTEC 120KM 88kW
Szukałem samochodu, który da mi kompromis czyli sprawdzi się w rodzinie 2+2 , będzie użytkowane głównie w mieście i nada się na rodzinne wypady- nie zawiodłem się. Jeśli ktos potrzebuje głównie auto w takim trybie użytkowania jest ok !
~Bartek
Mikrovan Facelifting 1.4 Turbo ECOTEC 120KM 88kW
Auto funkcjonalne z dobrym stosunkiem ceny do jakości. Ogólnie po przejechaniu około 13 tys. km i trasy wakacyjnej do chorwacji jestem zadowolony ale niestety kilka mankamentów psuje ocenę za całokształt o czym pisze poniżej.
~Tomek
Mikrovan Facelifting 1.4 Turbo ECOTEC 120KM 88kW
Przejechałem samochodem około 5000 kilometrów, w tym trasy ze Śląska nad morze i w góry. Z punktu widzenia kierowcy jestem zadowolony - samochód jest pakowny, w miarę ekonomiczne spalanie, cicho w środku i ma bardzo precyzyjny układ kierowniczy. Widoczność jest poprawna, nie ani wielkiego wow, anie problemów.

Usterki Opel Meriva II

Opel Meriva II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Zbyszek
Mikrovan Facelifting 1.4 Turbo ECOTEC 120KM 88kW
Super auto, szczególnie dla starszych osób oraz matek z dziećmi dla których wymagane są foteliki.
~Krzak72
Mikrovan Facelifting 1.4 Turbo ECOTEC 120KM 88kW
Wygodne i funkcjonalne auto. W porównaniu np. z Astrą dużo więcej miejsca w środku. Lepsza pozycja siedzenia.
~Wencior
Mikrovan Facelifting 1.4 Turbo ECOTEC 120KM 88kW
Jakość wykonania, wyciszenie w porównaniu do roomaka niebo a ziemia na plus dla merivy.
~Mac
Mikrovan Facelifting 1.4 Turbo ECOTEC 120KM 88kW
1.4 120 w LPG Stag jest super oszczędny - przy tej masie auta rekord spalania to 6.9 LPG Średnio 7.7-8. (Silnik)
Opel Meriva II Mikrovan Facelifting