Lista ocen Opel Meriva II Mikrovan Facelifting 1.4 Turbo ECOTEC 120KM 88kW 2014-2017 (11) - Układ jezdny

~Matrix
Mikrovan Facelifting 1.4 Turbo ECOTEC 120KM 88kW
Bardzo dobry! Z przodu kolumna Mcphersona z tyłu zmodyfikowana belka skrętna w zupełności sprawdzają się dla tego raczej lekkiego samochodu. Sprawdziłem na naprawdę dużych dziurach i nie mam zastrzeżeń. Poza tym układ kierowniczy raczej precyzyjny, samochód "słucha" kierowcy. Mój poprzedni samochód (mazda 6) jechał jak po szynach i to dosłownie - jak w mieście trafiłem na koleiny to trzeba było mocno się spinać żeby kierownicę...
~marek_bogacki
Mikrovan Facelifting 1.4 Turbo ECOTEC 120KM 88kW
Dobrze zgrany. Nie za sztywny, ani za miękki. Duże znaczenie ma profil opon. Bardziej komfortowo przy 195/65x15 niż 205/55x16. Trzeba też przemyśleć wartość ciśnienia w oponach. Pomiędzy 230 a 280 jest duża różnica w komforcie i prowadzeniu.
~Tomek
Mikrovan Facelifting 1.4 Turbo ECOTEC 120KM 88kW
Auto prowadzi się i trzyma drogi bardzo dobrze. Świetnie spisało się na krętych drogach w górach i na wybrzeżu, Jeżeli już do czegoś mógłbym się przyczepić to dosyć duży promień skrętu, ale to już kwestia indywidualnych preferencji.
~Krzak72
Mikrovan Facelifting 1.4 Turbo ECOTEC 120KM 88kW
Układ jezdny b. dobry. Samochód dobrze trzyma się drogi nawet na ostrych zakrętach. Trochę twardszy od francuzów ale nadal komfortowy. System kontroli trakcji rewelacja.
~Zbyszek
Mikrovan Facelifting 1.4 Turbo ECOTEC 120KM 88kW
Auto prowadzi się bardzo dobrze. Na krętych górskich drogach układ kierowniczy działa z dużą precyzją.
~piotr
Mikrovan Facelifting 1.4 Turbo ECOTEC 120KM 88kW
Autko, fajnie trzyma się drogi, na zakrętach i mokrej powierzchni idzie jak po szynie.
~bszczudlo
Super trakcja i bardzo dobra przyczepność. Perfekcyjnie jak na vana
~Bartek
Super trakcja i bardzo dobra przyczepność. Perfekcyjnie jak na vana
~Wencior
Mikrovan Facelifting 1.4 Turbo ECOTEC 120KM 88kW
Jest szersza od roomaka i o wiele lepiej trzyma sie na zakrętach. Sztywna.
~Mac
Mikrovan Facelifting 1.4 Turbo ECOTEC 120KM 88kW
Mimo wysokości auto jest przylepione do jezdni - duże koła.
Opel Meriva II Mikrovan Facelifting