Lista ocen Opel Meriva II Mikrovan 1.4 Turbo ECOTEC 120KM 88kW 2010-2013 (7) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 12 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~mariusz_kędziak
Mikrovan 1.4 Turbo ECOTEC 120KM 88kW
Koszty utrzymania są średnie. Wszystko zależy co uległo awarii. Auto ma w sobie mnóstwo rzeczy, elektroniki a wszystko to może potencjalnie ulec uszkodzeniu. Szczególnie narażonymi na uszkodzenia w tym samochodzie i jednocześnie nie zbyt tanimi częściami są: kolektor ssący, pokrywa zaworów z membraną odmy.
~benek56
Mikrovan 1.4 Turbo ECOTEC 120KM 88kW
pierwsze 1000km średnie spalanie 6,7/100km, potem stopniowo mniej, a dzisiaj po przejechaniu 3000 km 5,8/100km, na tak wysokie auto to nieźle, w porównaniu do wersji 100KM 1,6-16V 1- litr mniej na tych samych trasach.
~Pt
Mikrovan 1.4 Turbo ECOTEC 120KM 88kW
Spalanie umiarkowane, koszty przeglądów typowe (rzędu 600 - 700 zł), awaryjność niska. Na razie nie jest źle, ale na realne wyniki trzeba jeszcze poczekać, gdy auto nabierze lat i przebiegu.
~Mery II
Mikrovan 1.4 Turbo ECOTEC 120KM 88kW
Na benzynie nie jeździłem dużo ale spalanie wychodziło średnio około 8 litrów Pb. Złożona instalacja jest OK, spalanie wychodzi od 8 do 9,5 litra gazu. Jestem z tego zadowolony.
~Bull
Mikrovan 1.4 Turbo ECOTEC 120KM 88kW
Pozytywnie średni 7,5l po mieście i krótkich odcinkach, auto jest wysokie, opony 205 szerokości, przeważnie 2dor.+2dz.
~Meriviarz
Mikrovan 1.4 Turbo ECOTEC 120KM 88kW
O kosztach napraw pisać nie będę, bo mam auto od niedawna, ale koszty paliwa i spalanie można utrzymać na neutralnym poziomie
~piotr_kwiatkowski
Mikrovan 1.4 Turbo ECOTEC 120KM 88kW
Poza turbiną brak innych, możliwie awaryjnych rozwiązań
Opel Meriva II Mikrovan