Lista ocen Opel Mokka I SUV 1.4 Turbo ECOTEC 140KM 103kW 2012-2017 (13) - Silnik

Na liście zabraknie 9 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~ankla
SUV 1.4 Turbo ECOTEC 140KM 103kW
Mam to auto od tygodnia, więc narazie to tylko wstępne uwagi. Przeszedłem na ten samochód bezpośrednio po BMW 320D , gdyż miałem dość niskiego samochodu, do którego trudno wsiąść wysokiemu facetowi i jeszcze trudniej wysiąść/ chociaż sama jazda nim to bajka / . Teraz siedzę wysoko, wsiadam bez wyginania się i - o dziwo w środku z przodu jest naprawdę sporo miejsca. Pasażerowie z tyłu, zwłaszcza wysocy mają gorzej, no ale to auto ma w końcu...
~andrutek
SUV 1.4 Turbo ECOTEC 140KM 103kW
Super, dobrze dopasowany do tego samochodu. Bardzo wytrzymały (silnik na łańcuchu) i nadaje się do instalacji LPG. Swego czasu ten silnik był fabrycznie wyposażony w instalację LPG, więc to też dobrze o nim świadczy. Dość ekonomiczny i całkiem żwawy. Po 150 tys.km nic się nie psuje i nic nawet nie wskazuje, żeby miało się popsuć. Wymieniam tylko olej i filtry.
~w.mysza
SUV 1.4 Turbo ECOTEC 140KM 103kW
silnik bardzo elastyczny dzięki turbinie a przy tym ekonomiczny, osiągi przy tej masie pojazdu na przyzwoitym poziomie, poza tym jednostki opla warte są polecenia, potrafią dużo wytrzymać o czym przekonałem się jeżdżąc służbowymi astrami.
~Ws
SUV 1.4 Turbo ECOTEC 140KM 103kW
Sporadycznie, naprawdę rzadko dławi się na na zbyt wysokim biegu (typu ruszanie z dwójki).
~Longer
SUV 1.4 Turbo ECOTEC 140KM 103kW
Bardzo dobre wyciszenie nawet powyżej 140 km/h. W porównaniu z Hondą CRV, Suzuki Gran Vitara.
~Staś
SUV 1.4 Turbo ECOTEC 140KM 103kW
Silnik z turbo jest fajny,nawet nie myślałem,że ma takie przyspieszenie
~sebastianimieli
SUV 1.4 Turbo ECOTEC 140KM 103kW
4x4 to energiczny zryw jest czym pogonić 180 km moment :):)
~Smirnov399
Muł jakby miał najwyżej 50 koni