Lista ocen Opel Omega A Sedan (93) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 184 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~domk
Sedan 2.0 i 115KM 85kW
ostatnio wymieniłem linkę od prędkościomierza i to dwa razy w ciągu przej. 10 km! Zgroza ale wynika to z tego że linka kosztowała 26 zł.Nie działały włączniki świateł w drzwiach ale naprawiłem, centralny zamek szwankuje, siadły teleskopy od klapy bagażnika.Nie podświetla się konsola od ogrzewania i nie wiem jak ją rozkręcić,
~barbarosa 52 wodnik i wedkarz
Sedan 2.0 i 115KM 85kW
przez osiem lat uzytkowania katujac omege okrutnie nic naprawde nic nie wyciadlo jedyne co zrobilem dla siebie nie dla autka to wymiana klockow hamulcowych i przewodow paliwowych bo byly wilgotne od paliwa ale tylko w czasie jazdy i troche smierdzialo przytym ale tesciowa muwila ze fajnie pachnie
~Michał z czerwonej omegi sedan2.3d
Sedan 2.3 D 73KM 54kW
fabryczny centralny zamek,czasami lubił się zamknąć,ale miał problem z otwarciem auta,korozja nadkoli tylnich i dzrwi,progów,sprężyny tył,szybko zużywające się tarcze i klocki hamulcowe,stojące tłoczki hamulcowe,wiadomo auto nie jest nowe:)
~szachnoa@poczta.onet.pl
Sedan 2.0 i 115KM 85kW
stacyjka się zacięła-chyba przez zużyty kluczyk, trzeba przesmarować el. lusterka bo stają, urwane mocowania prowadnic w przednich szybach (podczas jazdy z otwartymi stukają) , przeciekająca chłodnica na łączeniu
~Radko
Sedan 2.0 122KM 90kW
W mojej omedze rzadko się coś psuje. Zazwyczaj wymagane są wymiany podzespołów które zużywają się podczas normalnej eksploatacji. Podzespoły są wykonane naprawde dobrze i wytrzymują dosyć długo.
~buls07
Sedan 3.0 24V 204KM 150kW
auto w ciągu 7 lat nie zawiodło mnie ani razu,po ostatniej zimie(sól,sól,...) w sierpniu roszczelniła się chłodnica klimy(po 12 latach),będę musiał wymienić pokrętło regulacji wentylatora nawiewu-styki siadają
~AiDec - aidec@poczta.fm
Sedan 2.0 122KM 90kW
200.000 km to trochę dużo nie ? Nie na ten samochód !!! Wymianie podlegały: gałki, gumy stabilizatora, łączniki, linki sprzęgła i prędkościomierza, czujnik temperatury, zawór ogrzewania.
~Adi1989
Sedan 2.0 i 115KM 85kW
Nie zaskoczyłó mnie auto nigdy,nie miałym żadnych problemów,czy zima czy lato wszystko pięknie współpracuje,dopala ślicznie.trwałe wykonanie elemenów zawieszenia i wenętrza.
~Ruud
Sedan 2.0 i 115KM 85kW
nie ma praktycznie jakichs naglych awari na trasie w mojej jednosce uszkodzilo sie jedynie sprzeglo wiskotyczne no i niestety w zwiazku z tym poszla tez uszczelka pod glowica

Usterki Opel Omega A

Opel Omega A – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Dybek
Sedan 2.0 i 115KM 85kW
na zime bedzie trzeba przesmarowac cięgna od centralnego, stare smary i kurz w zime nie wszystkie drzwi mi otwerał ale to dośc typowe w nich to po prostu trzeba w końcu zrobic
Opel Omega A Sedan