Oceny Opel Omega A Sedan

Opel Omega A Sedan - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Opel Omega A Sedan

~withs@poczta.onet.pl
Sedan 1.8 i 115KM 85kW
Mam Omegę już 4 lata. Złego słowa nie mogę o niej powiedzieć - dużo miejsca w środku, w miarę cichy, po "rozbujaniu", można powiedzieć, że płynie się tym samochodem, cena części nie za duża (sporo zamienników), hamulce OK, natomiast to co się psuje, to zawieszenie (szczególnie przód), układ kierowniczy, silnik (wtryski, ale to wina LPG) i na końcu ta cholerna RDZA na tylnych drzwiach i nadkolach. Z poważnych rzeczy jakie naprawiałem przez te...
4,1
~kajka
Sedan 2.0 i 115KM 85kW
auto duze i wygodne ale trafilem na chyba spiepszony egzemplarz jak go kupilem to jakis idiota nie zmienial klockow i na dziendobry tarcze wachacze i inne rzeczy-wniosek juz nigdy nie postawie na opla ta marka mnie nie ujela :(
~Michał
Sedan 2.0 122KM 90kW
Samochód bardzo porządny, dobrze zbudowany, wysoka jakość materiałów.
~fanatyk aut
Sedan 2.0 i 115KM 85kW
wyposazenie elektroniczne jest ubogie i wyglad takze daje duzo do zyczenia ale jak za ta cene auto super
~Maniek
Sedan 2.0 i 115KM 85kW
Samochód ogólnie świetny, wygoda i bezpieczeństwo niesamowite a i trwałość przyzwoita.
3,6
~pdg_34
Sedan 2.0 i 115KM 85kW
Jeśli się w miarę dba o auto to nie powinno być poważniejszych problemów. Bez obaw wsiadam i przejeżdżam 1000km :-)
Dziennik kosztów dla Opel Omega A Sedan
11,5
~Adi1989
Sedan 2.0 i 115KM 85kW
Auto typowo rodzinne,lecz ma dynamikę sportowca,sylwetka masywna i w swoim orginalnym kształcie robi doskonałe wrażenie,trzeba się przejechć żeby zrozumieć.te autko wciąga:)
~omegas
Sedan 2.0 i 115KM 85kW
Wersja CD w tej wersji posiadam autko wiec jest wszystko dostepne w tym modelu oprocz klimy i skory jak na tamte lata super
~Sebastian Stępień z Lublina
Sedan 2.0 i 115KM 85kW
Ogólnie polecam to autko, ponieważ jest ono bardzo przestronne, wygodne i ekonomiczne. A zaletą jest sam silnik. :D
~florczyk maciek florek25@vp.pl
Sedan 2.0 i 115KM 85kW
uwazam ze auto jest bardzo udane,przedewszystkim komfort zasluguje na duza pochwale.
Opel Omega A Sedan