Lista ocen Opel Omega B Sedan (322) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 476 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Adam
Sedan 2.0 i 16V 136KM 100kW
Ciężko powiedzieć coś złego o przestrzeni w tym samochodzie. Siedzenie z tyłu to czysta przyjemność (często żałuje, że siadam tylko za kierownicą i nie mam okazji posiedzieć jak król z tyłu na kanapie) Mam 185cm wzrostu i nikt nigdy nie skarżył się na brak miejsca na nogi. Siadając z tyłu miałem spory zapas nad głową. Pojemność bagażnika wystarczy każdemu. Samochód posiada pionowo ustawione koło zapasowe co skutkuje głębokością bagażnika. Bez...
~szybki10
Sedan 2.0 i 16V 136KM 100kW
No jest to wkońcu limuzyna także przestrzeń w środku dla pasażerów jest ogromna. Fotele bardzo wygodne, duża możliwosć regulacji, a jak jest podgrzewana skóra przód i tył to juz wogóle rewelacja. podłokietniki na przodzie i na tyłach, szyber dach. Bagażnik jest spory, na wakacje auto idealne, pozatym wygodne, przejedziesz 500km i nic nie czujesz. W piątke już troche gorzej, szczególnie dla środkowego pasażera z tyłu - omega to...
~bo tak
Sedan 2.5 i V6 170KM 125kW
No i tu mogę tylko same superlatywy pisać :) Tak przestronnego auta ze świeczką szukać. Mimo 190cm wzrostu przestrzeni mnóswo dla mnie jak i dla pasażerów z tyłu, idealnie na dalekie trasy :) Kocham nim podróżować, super wygodne wielkie fotele w welurze ;] Nic dodać nic ująć. ...ba omcia przeżyła też przeprowadzki, no bo jak... co do innego samochodu nie wejdze, wejdzie do omegi :)
~daro96610
Sedan 3.2 V6 ECOTEC 218KM 160kW
W tak przestronnym aucie jeszcze nie siedziałem. Fotele bardzo wygodne i duży zakres ich regulacji, dobrej jakości skóra. Z tyłu wygodnie jak na babcinej kanapie. Mam 173 cm wzrostu i za mną może siedzieć dwumetrowiec bez skrępowania czytając gazetę. Podłokietnik z przodu na mój wzrost idealny, z tyłu mięciutki jak fotele.
~Blackhevy
Sedan 2.5 i V6 170KM 125kW
Tutaj należy się zdecydowane 6!!!Nie spotkałem w żadnym porównywalnym samochodzie tyle miejsca dla wszystkich pięciu osób...Naprawdę nikt z podróżujących nie może narzekać. Jeżdżę moim samochodem w trasy rzędu 1200-1500km i zatrzymuję się tylko na 10min, żeby zatankować i nikt nie jest zmęczony podróżą.
~dorjan
Sedan 2.5 TD 131KM 96kW
pełny komfort, nawet czwórka puszystych będzie zadowolona z podróży tym autem, trwałe welurowe siedzenia są doskonałe, świetne trzymanie kierowcy w czasie szybkiego pokonywania zakrętów, szeroki podłokietnik dla pasażerów tylnej kanapy, brak zmęczenia nawet przy kilkusetkilometrowej trasie
~Jarek W
Sedan 3.0 i V6 211KM 155kW
Przestrzeń kosmiczna - chociaż w Omedze Estate siedzenia w tylnej części pojazdu są mniej komfortowe niż w sedanie, ale za to po złożeniu siedzeń mogą się położyć swobodnie dwie dorosłe osoby - testowałem (ja mam 185 cm wzrostu, moja dziewczyna mniej :-).
~-=Elwood=- Wrocław
Sedan 2.5 TD 131KM 96kW
Jest to bardzo duże auto, z dużym i przestronnym wnętrzem. Przestrzeń bagażowa w sedanie to 580l. Potęzny bagażnik. Dwie duże gabarytow osoby na tylnych fotelach siedzą komfortowo. Ale nie ma sie co dziwić, to był flagowy model Opla, limuzyna.
~darek
Sedan 2.0 i 16V 136KM 100kW
czuję się jak w czołgu, niby duży samochod , ale miejsca jest za mało. przestrzeń jest "zabudowana" stanowczo za dużo miejsca zabiera deska rozdzelcza . na tylnej kanapie , jest lepiej , ale na kolana można by wygospodaroać więcej miejsca.
~KAROLeski
Sedan 2.6 V6 180KM 132kW
Zarówno z przodu jak i styłu miejsca pod dostatkiem. Gorzej ma troche trzecia osoba na tylnej kanapie. Nie ma za bardzo gdzie upchnąć nóg ponieważ środkowa konsola trochę przeszkadza. Reszta osób... jak w Dreamlinearze
Opel Omega B Sedan