Lista ocen Opel Omega B Sedan (293) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 505 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~daro96610
Sedan 3.2 V6 ECOTEC 218KM 160kW
Dałbym 5, gdyby nie uszczelki drzwi, które czasem powodują świst przy szybkiej jeździe. Końcówka wydechu Imrscher, więc jest nieco głośniej niż fabrycznie, poza tym jest ok. Opony mam dość głośne, ale hałas zależy od nawierzchni, po której się jedzie. Same drzwi i kabina dobrze wyciszone, do tego nagłośnienie BOSE i można jeździć trasy z przyjemnością. Na minus plastiki w środku, które po demontażu są trudne do właściwego dopasowania.
~szybki10
Sedan 2.0 i 16V 136KM 100kW
Wyciszenie świetne, fakt że na wyższych obrotach dwulitrówka troche wyje. Ale na piątnym biegu jak pisałem wcześniej przy 150- 180km/h słychać tylko szum powietrza. Radyjko oryginalne świetnie, ogólnie cały system audio gra świetnie, jak się go jeszcze troche przerobi to już wogóle będzie maksymalnie umilał jazdę.
~Blackhevy
Sedan 2.5 i V6 170KM 125kW
Jeżeli chodzi o wyciszenie, to jest różnie. W poprzedniej 2.0 16V było moim zdaniem stanowczo za głośno, ale to za sprawą warkotliwych silników. Natomiast w 2.5 V6 jest już ok, cichutka praca jednostki napędowej, mostu, skrzyni biegów, więc słychać tylko szum opon mijając 200km/h...:)
~Waldemar
Sedan 2.2 DTI ECOTEC 120KM 88kW
Wyciszenie bardzo dobre, na trasie jak w aucie klasie wyższej. Opon prawie nie słychać, szum powietrza pojawia się w prędkościach powyżej 140>. Ale nadal da się spokojnie porozmawiać z osobą obok. W mieście natomiast słychać wyraźnie nieprzyjemny klekot! Tu mogłoby być lepiej.
~kaiser0073@wp.pl
Sedan 2.0 i 16V 136KM 100kW
jesli chodzi o wyciszenie to ja chyba jezdzilem wczesniej decybelowymi traktorami, bo ten samochodzik jesli chodzi o wyciszenie to pierwsza rzecz jaka zauwazylem podczas jazdy,mimo ze slychac jak dla mnie troszeczke silniczek przy pred. zalozmy 170,180km/h to i tak jest mega wypas...
~Bambo
Sedan 3.0 i V6 211KM 155kW
Podwójne uszczelki powodują że wewnątrz jest cicho. Jedynie przy wyższych obrotach silnik się miło odzywa. W mojej wersji było nagłośnienie BOSE które samo się zgłaśniało w miarę wzrostu hałasu we wnętrzu więc żadnych szumów nie słyszałem.
~Sztabik1
Sedan 2.0 i 16V 136KM 100kW
Doskonałe. Cicho, z komory silnika nie dochodzą żadne odgłosy, nie słychać szumu wiatru, żadnego stukania i trzasków. Tapicerka nie piszczy jak to ma miejsce w niektórych samochodach. Po prostu człowiek nie męczy się niepotrzebnie hałasem.
~KAROLeski
Sedan 2.6 V6 180KM 132kW
O ile poruszamy się do 4 tyś obrotów i mamy fabryczny (i szczelny) wydech to jest bardzo cicho. Jeśli jednak wdepniemy, to poziom "muzyki" rośnie a z nią banan na dwarzy. Dźwięk V6 wkręcającej się w obroty... coś pięknego!
~krop
Sedan 2.5 i V6 170KM 125kW
Przy 160km/h można jeszcze szeptać. Przy 200km/h wystarczy podkręcić radio :) W samochodzie jest cicho, jedyne szumy dobiegają z okolic szyberdachu oraz przednich nadkoli - przy czym moje opony po prostu były głośne.
~OmegaXX
Sedan 2.0 i 16V 136KM 100kW
Bardzo dobrze wyciszone auto. Dźwięki z zewnątrz ładnie wytłumione. W zadbanym modelu można podróżować na koniec świata z całą rodziną i nikt nie powinien być zmęczony. Nawet przy dużych prędkościach jest cicho.
Opel Omega B Sedan