Lista ocen Opel Sintra (60) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 84 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~sklep@drumcenter.pl
Minivan 3.0 i V6 24V 201KM 148kW
Automatycznia skrzynia biegów spisuje sie bardzo dobrze i nie miałem z nia zadnego problemu. Przy bardzo dynamicznej jezdzie potrafi lekko szarpnac, jednak przy normanej jezdzie do 130 km/h biegi przelaczaja sie praktycznie niewyczuwalnie. Automat w miescie to luksus i jedna reka wolna. Bylem dosc sceptycznie nastawiony do automatow jednak od teraz automat na zawsze. Wygoda i komfort a na dynamice jazdy nic sie nie traci.
~czekaju@wp.pl
Minivan 2.2 DTI 115KM 85kW
No cóż, nie wiem czy to tylko w moim egzemplażu ale czasami z oporem wchodzi pierwszy bieg. Jest na to jednak sposób, najpierw dwójka a potem jedynka wchodzi bez kłopotu. Reszta biegów mięciutko.
~milo1995
Minivan 2.2 i 16V 141KM 104kW
Skrzynia ma krótkie \"skoki\", jej praca nie budzi zastrzeżeń. Zadbana skrzynia biegów w Sintrze, mimo wieku, funkcjonuje nienagannie.
~Bomba
Minivan 2.2 i 16V 141KM 104kW
Dobrze dobrana do silnika i masy auta. Doskonale wykorzystuje moc. jedyny mały minus to troche mało precyzyjna ale da sie przyzwyczaić.
~Berberten
Minivan 2.2 i 16V 141KM 104kW
Biegi zmieniają się bez zarzutu,nie mam żadnych zastrzeżeń.Zastanawiam się tylko jaki trzeba lać płyn do sprzęgła, może ma ktoś jakieś info co do tego płynu.
~lsuch@gazeta.pl
Minivan 3.0 i V6 24V 201KM 148kW
W mojej ocenie skrzynia jest bardzo dobrze zestrojona z silnikiem, nie używałem jeszcze opcji sport, ale tylko dlatego, że nie muszę tego robić.
~Igorr
Minivan 3.0 i V6 24V 201KM 148kW
skrzynia sprawuje się dobrze tylko czasem jak jest zimno to włącza się ograniczenie mocy nie wiem czemu i żeby to wyłączyć trzeba zgasić silnik!
~Sebasoni
Minivan 2.2 i 16V 141KM 104kW
Skrzynia ma raczej długie przełożenia, więc z z rajdów nici, ale daje komfortową jazdę. Biegi wchodzą łatwo i precyzyjnie.
~VAN 97
Minivan 2.2 i 16V 141KM 104kW
Bezawaryjnie ale nieco mało precyzyjnie. 5-tka nieco zbyt wysoko na polskie warunki (w Stanach mają jednak troszke inne warunki)
~mkowalek gg3212656
Minivan 2.2 i 16V 141KM 104kW
niesamowicie doskonale dopasowane przełożenia biegów :) jestem zaskoczony ,że taki ciężki samochód jest tak dynamiczny