Lista ocen Opel Sintra (49) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 95 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~sklep@drumcenter.pl
Minivan 3.0 i V6 24V 201KM 148kW
To autko mozna dostac za calkiem nieduze pinieadze i w swietnym stanie. Nalezy tylko patrzec na wyposazenie, gdyz czasami mozna dostac bardzo bogato wyposazona wersje z sekwencyjna instalacja gazowa za nieduze pieniadze. Uwaga na super taniochy ktore pojawiaja sie czasami na allegro. Z pewnoscia takie autko nie posluzy dlugo. Nikt w koncu nie sprzeda dobrego auta za smieszne pieniadze, a za pewnosc trzeba zaplacic. Za swojego dalem 25.000 PLN...
~hanys
Minivan 2.2 i 16V 141KM 104kW
jakos do ceny jest super-trzeba tylko pamietac o czesciach z tym czasem jest klopot-od miesiaca szukam półoś kompletną ale reszta czyli filtry ,klocki itp w miare spoko i nawet nie za drogo-filtr powietrza 21pln -paliwa 69-pln tylko w Harcie ale---nowa polos 2600pln a silnik krokowy z dodatkami 2100pln-wiec trza meczyc uzywki -nie latwo dostepne-chyba ze ma sie juz kontakt
~milo1995
Minivan 2.2 i 16V 141KM 104kW
Sintry nie są drogie, a potrafią zaskoczyć trwałością, osiągami i praktycznością. Model godny uwagi. Jeżeli komuś nie zależy na cięciu kosztów, może pokusić się o Sintrę z 201-konną jednostką 3-litrową, na przykład z automatyczną skrzynią biegów.
~małgorzata
Minivan 2.2 i 16V 141KM 104kW
Przyjazny, łatwy w prowadzeniu, bardzo zwrotny (co przy jego gabarytach jest dużym plusem) i bezpieczny - jestem kobietą i ma to dla mnie znaczenie, szczególnie, że jest to auto rodzinne (a więc rozwożenie dzieci, zakupy, treningi, jazda po mieście).
~Milo1995
Minivan 2.2 i 16V 141KM 104kW
Za 5-6 tys. można kupić dopieszczoną Sintrę z 1997-\'98 roku. Jeżeli porównać zalety samochodu z zakładaną sumą, można powiedzieć, że to prawdziwa okazja na tani, rodzinny samochód, który nie doprowadzi nas do histerii.
~dadada
Minivan 2.2 DTI 115KM 85kW
Jest tani, ale jak każdy później się przekonuje - tanio i pewnie to można w ciemnej ulicy dostać w ryj. Samochód nie musi być tani, musi być niezawodny. A to niestety nie będzie nigdy Opel.
~Sebasoni
Minivan 2.2 i 16V 141KM 104kW
Cena zakupu śmieszna w porównaniu do tego co oferuje auto. Jedynie znaleźć egzemplarz w dobrym stanie coraz trudniej. Ja będę jeszcze szukał od "Niemca po 80-tce"
~czekaju@wp.pl
Minivan 2.2 DTI 115KM 85kW
Jeśli ktoś chce kupić rodzinny samochód za akceptowalne pieniądze to jest to odpowiednie auto. Nie kazdemu przypadnie do gustu futurystyczna deska w renault espace.
~Piotrek ""
Minivan 2.2 i 16V 141KM 104kW
jak na cene za rocznik to jestem zadowolony,1998r-21000 cena nie wygórowana ale w najbliższym czasie nie mam zamiaru pozbywać sie auta jest naprawde konfortowe
~Robert
Minivan 2.2 i 16V 141KM 104kW
jeżdzę dwa lata straciłem na wartości auta z 1997 roku około 5000 zł , uważam że jest to sporo i stąd ocena żle, można za tą cenę kupić lepsze auto