Lista ocen Opel Tigra I 1.4 16V ECOTEC 90KM 66kW 1994-2000 (81) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 70 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Vinman
Coupe 1.4 16V ECOTEC 90KM 66kW
Oczywiście z przodu nie mam problemu z miejscem, poprzedni właściciel był koszykarzem liczącym 195cm. wzrostu i nie nażekał - fotel można mocno przesunąc do tyłu, regulacja wysokości fotela również pomaga znaleźć odpowiednią pozycję za kierownicą. Przestrzeń dla pasażerów...jeśli można o takiej w ogóle mówić to jest...W istrukcji obsługi auta jest napisane by z tyłu siadały osoby mające maksymalnie 160cm. wzrostu, ja woziłem tam dziewczyny do...
~ZeteS
Coupe 1.4 16V ECOTEC 90KM 66kW
Auto kupowałem z nastawieniem na jazdę w dwie osoby, w tym przypadku auto spełniło te wymagania. Z tyłu zmieszczą się raczej tylko dzieci do 160cm, dorośli mogą mieć problem z tylną szybą. Ale pamiętamy że nie jest to auto 4 osobowe a 2+2. Jeszcze warto wspomnieć że wysokie osoby nawet około 2m wysokości mogą śmiało namyślać się nad zakupem. Ponieważ możliwość regulacji fotela kierowcy pozwala dopasować siedzenie nawet dla tych \"najwyższych\"
~dianap
Coupe 1.4 16V ECOTEC 90KM 66kW
No pasażer i kierowca nie moga narzekać miejsca jest wystarczająco no chyba że ktoś jest wielki może miec problemy. Autko sportówka raczej dla dwóch osób a najlepiej dla singla.Pasażerów do tyłu nie polecam no chyba że dzieci ale ktoś " większy" wcisnać sie wciśnie do tyłu ale może miec poważne problemy z wyciśnięciem.Do tyłu polecam zabierac karły.
~Vinman
Coupe 1.4 16V ECOTEC 90KM 66kW
Bardzo dobrze jest z przodu:)Z tyłu ciężko mówić o jakiejkolwiek wygodzie.Ja traktuje to auto jako 2 osobowe z możliwościa podrzucenia 2 osoób na krótkim odcinku:)Chociaż niedawno podwoziłem koleżankę na tylnym siedzeniu jakieś 600 km!!!Wytrzymała, żyje, prawdopodobnie uratował ją wzrost wynoszący niespełna 170cm...
~Natalia
Coupe 1.4 16V ECOTEC 90KM 66kW
Przestrzeń dla kierowcy i pasażera jest spora. Myślałam że wyżsi ludzie będą mieli problem do niej wieść ale osoby do 1,90 dają radę :) Z tyłu natomiast nie polecam siadać nikomu bo można łatwo walnąć głową w szybę. O tym że z tyłu mogą siedzieć osoby do 1,65 już nie wspomnę ale miejsca ogółem jest sporo
~marcelm10
Coupe 1.4 16V ECOTEC 90KM 66kW
niestety jest ciasno ale taki charakter pojazdu:) 2 osoby będą podróżować komfortowo, gorzej z tylu... bez problemu mieszczą się osoby do 172cm( podróż na tylnych siedzeniach do 100km, po tej odległości odpoczynek dla pasażerów z tyłu:)) co mnie zakoczylo to duży bagażnik jak na gabaryt pojazdu
~tomelus
Coupe 1.4 16V ECOTEC 90KM 66kW
mam 188 cm wzrostu i sie mieszcze :) samemu jeździ się wygodnie w 2 osoby już troche ciasno,ale siedzenia są wygodne i niemęczą w długiej trasie, tylną ławeczke należy traktować tylko jako rezerwe na krótki odcinkach, bagażnik po złożeniu siedzenia robi się ogromny :)
~Gnesor
Coupe 1.4 16V ECOTEC 90KM 66kW
ja nie narzekam bo prowadze a ci co sa z tylu to ich problem takze jego wybor czy wsiadzie czy nie. Ale siedzialem z tylu tak dal sprubowania i bylo prawie ok przy moim 170 cm, ale troche dotykalem glowa sufitu ale da sie przejechac, dla chcacego nic trudnego:)
~Piotrex
Coupe 1.4 16V ECOTEC 90KM 66kW
No coz...nie ma samochodu idealnego. Ale niech ludzie nie przesadzaja ze nie ma miejsca dla kierowcy !! Dla 2 osob jest duzo miejsca!! (z przodu) a z tylu...phi to juz nie zmartwienie kierowcy:D Dzieki temu mamy b.duzy bagaznik.

Usterki Opel Tigra I

Opel Tigra I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~mat.stochmal@gmail.pl
Coupe 1.4 16V ECOTEC 90KM 66kW
Kierowca i pasażer maja wystarczająco dużo miejsca. Należy się w ogóle cieszyć ze w tak małym samochodzie znalazło się jeszcze miejsce na dwie osoby z tylu wiec nie można narzekać