Lista ocen Opel Tigra I 1.4 16V ECOTEC 90KM 66kW 1994-2000 (54) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 97 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~marcelm10
Coupe 1.4 16V ECOTEC 90KM 66kW
obecnie na dobry egzemplarz trzeba wydać 10-12 tyś wydaje mi się że jest to stosunkowo nie wiele jak na samochód o sportowej stylistyce, tym bardziej, że większość jest bardzo dobrze wyposażona... pomimo drobnych wad uważam,że jest to pojazd wart swej ceny
~Piotrex
Coupe 1.4 16V ECOTEC 90KM 66kW
Niech wszystkie inne fury sie schowaja. Za ta cene co kupimy Tigre nie kupimy nic lepszego!!! Tylko tu mamy cala elektryke, dobry silnik, swietna sylwetke auta, i solidne niemieckie wykonczenie....a to ze male......Male jest piekne:)
~ponti222
Coupe 1.4 16V ECOTEC 90KM 66kW
10 tys to troche za dużo jak na to auto. Stylistyka bardzo ładna ale nie za tą cene. w tej cenie Kupi już Forda Pume który o wiele lepiej wygląda, lu coś wiekszego vectre lub omege. przynajmniej gównem sie nie jeżdzi
~kwisniowiecki@hotmail.com
Coupe 1.4 16V ECOTEC 90KM 66kW
Kupiłem autko, kiedy miało 5 lat. Moim zdaniem, cena wygórowana i znacznie różniła się od podawanych w katalogach i prasie. Ale kupiłem - podobało mi się. Wolałbym z silnikiem 1,6 (zdecydowanie!!!), ale nie było!!! (komis).
~Kamilo 1010
Coupe 1.4 16V ECOTEC 90KM 66kW
Za tą cenę uważam że warto kupić Tigę chociażby ze względu na wybicie sie z tłumu. Aha dla pajaców którzy mówią że to auto dla dziewczyny to lekkie sprostowanie...jest Na Dziewczyny jeśli już;)
~Gnesor
Coupe 1.4 16V ECOTEC 90KM 66kW
to wyposazenie za te cene super, moze kilka lat temu to bylo drogie ale pisze teraz nie kiedys, na dzien dzisiejszy rewelacja, wole za to dac 23 000, niz za punto ale golego moze mlodszego i bez stylu:)
~Vinman
Coupe 1.4 16V ECOTEC 90KM 66kW
Jak najbardziej dobry stosunek jakości do ceny, usterkowość na dobrym poziomie a jeśl już coś się zepsuje to części zamienne są tanie (zarówno oryginalne jak i zamienniki).
~Marcel
Coupe 1.4 16V ECOTEC 90KM 66kW
cena jak za autko z taka stylizacja nie jest wygórowana problem leży ze nalezieniem modelu nie zniszczonego i w dobrym satanie, wiem cos o tym, bo sam sie najeździłem, ale sie udało:)
~Maciek
Coupe 1.4 16V ECOTEC 90KM 66kW
Choć w tej cenie możecie spotkać wiele dobrych samochód to jednak mam nadzieję że spróbujecie się chociaż raz przejechać się Tygryskiem. A wybór no cóż należy do Was..

Usterki Opel Tigra I

Opel Tigra I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~greg
Coupe 1.4 16V ECOTEC 90KM 66kW
w chwili obecnej ceny tak spadły, że nie ma co się zastanawiać - ja kupowałem przed ,,nawałnicą " z Niemiec i ,,troszkę" mnie kosztował.