Lista ocen Opel Tigra I 1.4 16V ECOTEC 90KM 66kW 1994-2000 (62) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 89 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~jasiuu86
Coupe 1.4 16V ECOTEC 90KM 66kW
ogrzewanie bardzo dobre nagrzewa sie szybko.. klima troche przestarzala technologia chyba.. niewiem czy to tylko umnie ale na klimie strasznie sie silnik grzeje.. zaraz po wlaczeniu klimy wlanczja sie wentylatory z chlodnicy.. mechanik powiedzial ze tigra tak ma
~Vinman
Coupe 1.4 16V ECOTEC 90KM 66kW
W takim małym autku to wręcz tornado. Wietrzy auto w kilkadziesiąt sek. Oczywiście bez klimy w lecie nie da się schłodzić auta w 100% ale sama wydajność dmuchawy jest bardzo wysoka. Zimą szybko robi się ciepło i przyjemnie:)
~Natalia
Coupe 1.4 16V ECOTEC 90KM 66kW
W zimę nagrzewa się szybko, jednak w lato jest problem z chłodzeniem, bo środek szybko się nagrzewa, jednak i to nie jest aż takim wielkim problemem bo szyberdach dobrze sprawuje się w roli wzmacniacza nawiewu
~Vinman
Coupe 1.4 16V ECOTEC 90KM 66kW
Jeżdziłem już wieloma autami i w porównaniu z nimi Tigra wypada na prawdę świetnie, nadmuch potrafi narobic prawdziwej wichury...Ogrzewanie działa również poprawnie i szybko nagrzewa wnętrze.
~Gnesor
Coupe 1.4 16V ECOTEC 90KM 66kW
norma zaparowane tak jak w wiekszosci aut bez klimy, ale 5 minut i jest ok ale to tylko zima a przeciez jest wiosna, lato i jesien wtedy jest ok ale mimo to kupuje za niedluga z klima i 1.6
~karol
Coupe 1.4 16V ECOTEC 90KM 66kW
lato ok..zima sauna w srodku ,,nawet przy -13 st moglem jechac w samej koszulce ,,niepowtarzalny widok patrzacej sie na mnie kobiety stojacej obok mnie na swiatlach w korku heheheh
~ZeteS
Coupe 1.4 16V ECOTEC 90KM 66kW
W porównaniu z Vectra B, Kabina nagrzewa się dużo dużo szybciej. Niestety nie miałem przyjemności korzystać z klimatyzacji ponieważ mój model nie ma takich udogodnień :)
~mat.stochmal@gmail.pl
Coupe 1.4 16V ECOTEC 90KM 66kW
Bardzo szybko reaguje na polecenie ogrzewania, bardzo sprawne i szybkie rozmrazanie szyb. Szyberdach świetna sprawa jeśli chodzi. Wentylacje
~Maciek
Coupe 1.4 16V ECOTEC 90KM 66kW
W lecie bez klimatyzacji lub szyberdachu sie nie obejdzie. Otwarcie dwóch okien nic nie pomaga. Za to w zimie bardzo szybko się nagrzewa.
Dziennik kosztów dla Opel Tigra I 1.4 16V ECOTEC 90KM 66kW
8,7
8,7
~kwisniowiecki@hotmail.com
Coupe 1.4 16V ECOTEC 90KM 66kW
SUPER!!! Ale mam klimatyzację, bez niej nie wyobrażam sobie jazdy latem. Mam też szyberdach, ale nie używam (słońce, kurz - to przeszkadza).