Lista ocen Opel Tigra I 1.4 16V ECOTEC 90KM 66kW 1994-2000 (55) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 96 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~kwisniowiecki@hotmail.com
Coupe 1.4 16V ECOTEC 90KM 66kW
Za głośno !!! Przeszkadza mi to. To prawda, że to wóz sportowy i musi być głośny, ale tylko z wyglądu i nazwy. Fachowcy nazywają go "pseudosportowy", i mają rację. Dlaczego? Ma za słaby silnik !!!! Potwierdzam to. Poprzednio miałem Bravę (1,4), była szybsza !!! To skandal, ale nawet Lanos (1,6 ) mnie wyprzedza !!!
~Vinman
Coupe 1.4 16V ECOTEC 90KM 66kW
Dobre, nadkola plastikowe, pod tapicerką maty wygłuszające itp. należy jednak pamiętać że auto zbudowane jest na Corsię więc nie spodziewajmy się wyciszenia z klasy limuzyn wyższej klasy. Pozatym jak dla mnie dzwięk silnika słyszalny w kabinie jest w tym samochodzie jak najbardziej na miejscu.
~ZeteS
Coupe 1.4 16V ECOTEC 90KM 66kW
Tutaj niestety jest mi ciężko stwierdzić ponieważ mam zmieniony cały układ wydechowy na sportowy, i przy wysokich obrotach w kabinie trzeba siebie krzyczeć. Lecz przy niższych nie słychać zbyt mocno pracy silnika, i układu wydechowego
~zwierzakus_pospolitus@poczta.onet.pl
Coupe 1.4 16V ECOTEC 90KM 66kW
tu problem - tu nie moze byc cicho... jedyne, co slychac to praca silnika i tak ma byc... jezdze przy zasunietych szybach, bo szum wiatru jest najglosniejsza rzecza, ktroa slychac podczas jazdy...
~Perszing2781
Coupe 1.4 16V ECOTEC 90KM 66kW
Mogloby byc lepiej, ale chociaz słychac mruczenie motorku ,,w koncu to mała sporowa bestia , mam silnik 1,4 ale naprawde potrafi , zaspokoja moje rzadze drogowe w 100 %
~Vinman
Coupe 1.4 16V ECOTEC 90KM 66kW
Dobrze, w takim aucie nie oczekuje się wyciszenia rodem z limuzyny więc ciężko się wypowiadać. Silnik słychać tak jak powinno i tyle. To co powinno jest wyciszone matami i jest ok.
~jasiuu86
Coupe 1.4 16V ECOTEC 90KM 66kW
to sportowy samochod ale nie jest tak zle da sie wytrzymac.. nawet przy 160-170km na autostradzie spokojnie.. gorzej na polskich dziurawych drogach.. troche czesie i slychac
~HuzarTigra
Coupe 1.4 16V ECOTEC 90KM 66kW
Szczerze, nawet na to nie zwracam uwagi, jest torcvhę głośny, ale to już zależy na czym komu zalezy w samochodzie.
~Lukas
Coupe 1.4 16V ECOTEC 90KM 66kW
Jak na tamte lata to bardzo dobrze, silnik wydaje przyjemne odgłosy więc jak już go słychać to jest to przyjemny pomruk;)
~Gnesor
Coupe 1.4 16V ECOTEC 90KM 66kW
a co mam napisac moglobyc ciszej ale mi sie to podoba jak jest inaczej kupilbym sobie rower ktory jest cichy:):):):