Lista ocen Opel Vectra A (371) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 471 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Lukaszenko
Hatchback 2.0 i 115KM 85kW
Dużo miejsca z przodu , z tylu troszeczkę mniej na nogi i nad głowami pasażerów powyżej 180 ale jest ogólnie dobrze, regulacja wysokości fotela kierowcy to fajna sprawa, przeszkadza mi brak podłokietnika lecz opieram prawa rękę o lewarek zmiany biegów i tez jest dobrze, z tylu podłokietnik jest duży i wygodny, drzwi otwierają sie szeroko i wsiadanie przez to est lepsze, 5 dzwiowe nadwozie jest dobre do zagospodarowania , fotele z tylu są...
~Marcin
Hatchback 2.0 i KAT 115KM 85kW
Jest bardzo dużo miejsca, wręcz czuje sie jak w dużym pokoju prawie... hehe, nie no może troche przesadzam, no ale i tak jest bardzo dużo miejsca dla kierowcy i pasażera, moja kobieta stwierdziła że wolała corse bo była mniejsza i mogła sobie noge o półkę oprzeć a tutaj nie sięga... :) Bagażnik w tej wersji nadwozia to już poezja, dużo miejsca, troche zabiera w moim przypadku koło zapasowe bo butla w kole no ale zawsze można dojazdówkę i...
~Beny
Hatchback 2.0 i KAT 115KM 85kW
Wydaje mi sie że jak na ta klase auta to nie ma co narzekać. Audi 80, golf 3 nie dają rady. Może mogłoby być więcej miejsca dla wysokich pasażerów na nogi i nad łową, ale vectra nadrabia to wielkim bagażnikiem. Ja mam 180cm wzrostu i z tyłu jedzie mi się wygodnie. Nie próbowałem jechać w bagażniku ale pewnie też było by wygodnie;))) Jak chcesz wiecej to kup omege.
~Nitrobenzen
Hatchback 2.0 i 115KM 85kW
Rewelacyjne fotele i wystarczająco miejsca z przodu jak i z tyłu, jeszcze nikt z pasażerów nie narzekał. Za to kumpel po ostatniej wycieczce do Warszawy 350km w jedną stronę, stwierdził, że siedzenia są lepsze niż w o wiele młodszej Skodzie Octavi. Po prostu w Skodzie na tej samej trasie plecy chciały mu pęknąć, a w Opelku pełen komfort.
~lukban@interia.pl
Sedan 2.0 i KAT 116KM 85kW
jako kierowca nie narzekam, miejsca jest duzo, ulatwia to fotel ktory mozna ustawiac w 3 plaszczyznach(gora,doł-przod tyl oraz opieradlo. jak jechalem jako pasarzer z przodu to tez dobrze, z tylu tez nikt nie narzekal, a podlokietnik na tylniej kanapie daje wiekszy konfort no i np.moj brat (190cm) nie narzeka ze bije o sufit glowa wiec ok
~Kordess
Hatchback 1.8 i 90KM 66kW
Moja wersja Vectry oprócz wspomagania i dwóch poduszek powietrznych z przodu nie posiada absolutnie nic, można powiedzieć że jest łysa. Dla kierowcy jest dużo miejsca i dużo miejsca jest też na pierdoły. Pojemny schowek, miejsca w desce, między siedzeniami :-) Pasażerowie myślę ze nie mają źle, jest wąska ale wygodnie się siedzi :-)
~Trabancik_KUMPEL
Sedan 1.6 i 71KM 52kW
Pelno miejsca w srodku z tylu i z przodu. Ogromny bagaznik (w sedanie 530 litrow). Mercedes S klasse i BMW 7 maja 500 litrow poj bagaznika. Super wygodne fotele z przodu. Mozna na nich spac i sie wygodnie wyspac - naprawde. Spedzilem na nich duzo nocek i byly super wygodne. Podczas jazdy tez sa super wygodne.
~SoLo__19
Sedan 1.6 i KAT 75KM 55kW
Mam 191 cm wzrostu ale jak fotel przesune maksymalnie do tyłu to nie moge dostać do pedałów ale nawet jak ktoś jedzie za mną to nie ma cisno. Wnetrze jest przestronne a w szczególności bagażnik ma dużą pojemnośc ok 550 litrów pozwala to zabrać dużo bagazy, autem bez problemu możnna wybrać się we czwórke na długą podróz.
~Piotrek
Hatchback 2.0 i KAT 115KM 85kW
Jestem wysokim kierowcą (195cm.) i nie narzekam na brak miejsca na nogi czy nad głową.Co do tylniej kanapy to podróże na dlasze odległości mogą okazać się męczące dla wyższych osób.U mnie na tylniej kanapie podrużują 2 osoby ponieważ 3 osoba siedząca po środku w dużym stopniu ograniczała widoczność do tyłu.
~Zenobiusz Zimny
Sedan 2.0 i 129KM 95kW
Dla kierowcy o nawet dość znacznych gabarytach miejsce znajdzie się zawsze, a pozycja za kierownicą będzie wygodna. Niestety, przy takim ustawieniu fotela kierowcy, pasażer siedzący za nim z tyłu ma niekoniecznie zbyt wiele miejsca na nogi... No cóż, konstrukcja jest już dosyć wiekowa...