Lista ocen Opel Vectra A (371) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 471 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~ArriS
Sedan 1.6 82KM 60kW
Miejsca jest sporo. Na tylnej kanapie trzy osoby mieszczą się spokojnie. Z przodu również znakomicie jak na ten standard samochodu.
~Miras
Sedan 1.6 i 75KM 55kW
Pasażerowie ok dla mnie 178cm wzrostu nie wygodny fotel za krótkie siedzisko ciągłe skórcze w okolicach zgięcia nóg
~kamil18
Sedan 1.6 i KAT 75KM 55kW
co do przestrzeni jest ok,kierowca i pasazer maja sporo miejsca na nogi i moga wygodnie przemieszczeac sie tym autem
~Daniel
Sedan 1.6 i KAT 75KM 55kW
miejsca jest pod dostatkiem dla 4 dorosłych osób 5 osoba ma troszkę gorzej....:) ale ja zawsze prowadzę więc mnie to nie dotyczy
~Emilio77
Sedan 1.6 i KAT 75KM 55kW
Z przodu idealnie, a i spokojnie 3 ludzi nie ma zle, jezdzilem w trasy po 500 km w 5 osob i nikt nie narzekal.:)
~tottoro@onet.eu
Sedan 1.8 i 90KM 66kW
Z przodu dużo miejsca. Niestety z tyłu dy odsunę swój fotel kierowcy na max. do tyłu (a tak jeżdżę), za mną robi się ciaśniutko.
~kowalski_tomasz_3b@onet.eu
Sedan 2.0 i 4x4 115KM 85kW
z przodu klasa,ale z tyłu mało miejśca,szczególnie jak cofne więćej siedzenie. za to kanapy z tyłu i z przodu są bardzo wygodne.
~Gustaw
Sedan 1.6 i KAT 75KM 55kW
czesto jezdze i sie nie mecze długimi podrózami wiec jest oki ale w 5 osób to juz na dłuzsza droge to nie polecam
~Aro
Hatchback 2.0 i KAT 115KM 85kW
w 405 bylo jej troche wiecej ale tu jest nie najgorzej,wszystko tak jest przy ciele bym powiedzial, zaraz blisko kierowcy,
~WOJCIECH
Sedan 2.0 i 129KM 95kW
Jestem wysoki ,wiec dla pasarzera za mna niema zbyt wiele miejsca,ale ogulnie nie jest to male auto. Bardzo pojemny bagaznik