Oceny Opel Vectra A Sedan 1.6 i 75KM 55kW 1988-1995

Najnowsze oceny Opel Vectra A Sedan 1.6 i 75KM 55kW 1988-1995

3,5
~Miras
Sedan 1.6 i 75KM 55kW
Samochód zakupiony osobiście w Niemczech od pierwszego właściciela notabene sąsiada rodziny. Auto z przebiegiem 112tyśkm ;) książka serwisowa.Właściciel 39rocznik auto zadbane, wygodne ale trochę za dużo się działo, jedyny plus to części zamienne są tanie. Odnoszę wrażenie że auto było \"zastane\" i mało jeżdżone po zakupie dziennie robiłem ok 100km dom-praca-dom cykl mieszany i to był chyba szok dla niej. Z Każdym kilometrem podały uszczelki...
3,2
~Mirek
Sedan 1.6 i 75KM 55kW
Jest to mój czwarty samochód mam go już prawie 2 lata i naprawdę jestem zadowolony,kupilem go od znajomego który miał go 4 lata.Zrobiłem nim 25000 km,jedyne co wymieniałem to przegub nie licząc olejów itp czyli normalne rzeczy,jednym słowem bez awaryjny mimo tego że będzie obchodził 20 urodziny naprawdę szok, dwa razy byłem nim nad morzem z Katowic tj ok 630 km,bez żadnych niespodzianek przegrzewania się itp,spalanie też ok, miasto ok 8l/100 w...
4,1
~Rafał G
Sedan 1.6 i 75KM 55kW
Miałem kiedyś ten samochód i wspominam go z tęsknotą ! Naprawdę polecam, nawet początkującym kierowcom, większość rzeczy można naprawić samemu nawet nie znając się na mechanice. Bardzo wygodny, pojemny i po prostu tani, trochę mułowaty ale do spokojnej jazdy po mieście w zupełności wystarczy
~ciechanowski@elknet.pl
Sedan 1.6 i 75KM 55kW
do vectry przesiadłem się z tavrii, skok technologiczny nie do opisania. ogólnie auto sprawia dobre wrażenie wizualne, zadbane, postawione na fajnych alufelgach powoduje, że są ludzie którzy się jeszcze za nim na ulicy obejrzą.
~boa@wp.pl
Sedan 1.6 i 75KM 55kW
Bardzo tani w utrzymaniu. W sklepie z czesciami nie raz sie zdziwisz.Duzy,przestronny , dosyc wygodny.Najgorsza jego wada to blacha. Opel poprostu szybko rdzewieje no ale wady przeciez musi miec jakies..Polecam kazdemu kto potrzebuje auto do jazdy a nie do podniecania sie..
2,9
~Adams
Sedan 1.6 i 75KM 55kW
ogolnie samochod jest nieekonomiczny i malo dynamiczny potrafi wkurzyc i psuc sie wtedy kiedy jest to najbardziej potrzebne :// co prawda nic nie trzeszczy ale cos huczy przy pewnej predkosci
~fsy
Sedan 1.6 i 75KM 55kW
Bardzo dobry przestronny model, mało powaznych usterek, dobre własciwosci jezde i baaardzo ekonomiczny.
~Paweł
Sedan 1.6 i 75KM 55kW
ogólnie auto polecane dla osób ceniących bezawaryjność i małe zużycie paliwa jedyny minus to bardzo słabe blachy które rdzewieją szczególnie w okilicach tylnych nadkoli
~AreczekK
Sedan 1.6 i 75KM 55kW
Jak na swój wiek i przebieg samochód ten spisuje się znakomicie. Szkoda tylko że blachy są troszkę za słabe jak na tą klasę wozu.
~mirek szczytno
jak na te pieniądze przebieg i rocznik w skali od 1-6 moja ocena to -6