Lista ocen Opel Vectra B Hatchback 1.7 TD 8V 82KM 60kW 1995-1996 (4) - Silnik

Na liście zabraknie 4 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~MatuVet
Hatchback 1.7 TD 8V 82KM 60kW
Silnik- trochę słaby do tego samochodu. Rozpędza się z podobną prędkością jak mój zabytkowy Trabant! Problemem jest też tendencja do przegrzewania się ale... Silnik ma już przejechane 400tyś. Samochód mam od nowości i poza serwisowymi czynnościami jak wymiana oleju, p.rozrządu nic się złego nie dzieje! Nie wiem czy znajdzie się rocznikowo podobny samochód który by był równie bezawaryjny! Może Mercedes lub BMW...
~grzegorzde
Hatchback 1.7 TD 8V 82KM 60kW
silnik Isuzu , spisuje sie wspaniale, dziennie robie ok300 km, nie zawiódł nigdy,mało pali, olej wymieniam co 10000km i na ta ilosc kilometrow bierze ok 600ml - to na plus, na minus zapisuje , ze brak mu dynamiki
~Krzysiek
Hatchback 1.7 TD 8V 82KM 60kW
Jeśli chodzi o awaryjność, to rewelacja, nic się nie psuje, przynajmniej w mim egzemplarzu, gorzej jeśli chodzi o osiągi- straszny mułowaty poniżej 2k obrotów, ale kupując ten samochód byłem nastawiony na to.
~Pavelo
Hatchback 1.7 TD 8V 82KM 60kW
Elastyczność bardzo dobra ;) Trwały silnik z dynamiką trochę słabo ale po 2500 obrotów naprawde jest dobrze:) nie jest to sportowy samochód ale jest miło,gdy podjeżdżam pod dystrybutor spalanie rzędu 6l/100km
Opel Vectra B Hatchback