Ocena kierowcy - Opel Vectra B Kombi

Silnik 1.8 i 16V 116KM 85kW
Rok produkcji 1998
Okres użytkowania: ponad 6 lat
Opel Vectra B Kombi 1.8 i 16V 116KM 85kW 1995-2000 - Oceń swoje auto
A wiec całokształt tego auta ja oceniam dobrze po około 6 latach użytkowania dobrze. Za tą cenę auto jest przyzwoite. Koszty użytkowania vectry są naprawdę niewielkie i dobrze wspominam to autko z resztą już tu się wypowiadałem na temat tego opla vectry -"Kamil Częstochowa " .I jak czytam tych którzy narzekają na auto to mnie śmieszy bo albo nie sprawdzali co kupują i kupili vectre od handlarza który im wcisną padlinę zajechaną z mocno przekręconym licznikiem, albo jak myślą ze jak kupią auto to nic w próżniejszym okresie eksploatacji nic nie trzeba dokładać to nie mają zielonego pojęcia o motoryzacji heheheheheh . jeżeli ktoś kupił auto dobre w dobrym stanie technicznym to nie będzie miał większych problemów AAAA i najważniejsze POLSCY MECHANICY CZYLI ZŁODZIEJE I PARTACZE TEN KTO MOŻE I UMIE TO NIECH SAM SKUBIE PRZY AUCIE ja tylko raz dałem vectre do mechanika i nigdy więcej je*****ny oszust kłamca i złodziej na szczęście się nie dałem. Ceny części naprawdę nie wielkie i to naprawdę dobrych firm .Ja starałem się aby auto było w bardzo dobrej kondycji czym się odwdzięczało bardzo niską awaryjnością oraz tym że po upływie 6 lat nie miałem najmniejszego problemu z sprzedażą tego modelu zeszła mi i to dosłownie w 1 dzień od momentu wystawienia na aukcji. Teraz mam od niedawna też VECTRE tylko C 2,0 t w wersji irmsher i nie załuje wyboru ani tej starej b ani obecnej. DO PEŁNEGO KOMENTARZA VECTRY B ZAPRASZAM SERDECZNIE WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH mój 'nic' to kamil częstochowa

LPG - zużycie paliwa dla silnika 1.8 i 16V 116KM 85kW [l/100km]

10,5