Lista ocen Opel Vectra B Sedan 1.6 i 75KM 55kW 1995-2000 (47) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 126 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Adrzej j
Sedan 1.6 i 75KM 55kW
1. No z drobiazgami są problemy np: podstawa to centralny zamek - musi sie zepsuć - wymiana na 1 drzwi 350 zł ale mozna naprawić u dobrego elektryka za 400 zł wszystko. Uniwersalny nie pasuje. 2. Przyciski od opuszczania szyb swieciły sie nawet po wyłączeniu i zamknięciu samochodu - przywykłem do tego i mi nie przeszkadzało 3. Lubi pić olej 4. Wyszło troszke rdzy na dolnym progu, no ale to wkonu 11 letnie auto - spiłowałem ją...
~Daniel R.
Sedan 1.6 i 75KM 55kW
Notorycznie zapiekająca się linka hamulca ręcznego.Dość szybko korodujący układ wydechowy.Podlegające stałej wymianie zamki drzwi centralnego zamka wskutek ich b.b.bardzo wysokiej awaryjności.Zbyt szybko zużywające się tuleje tylnej osi.Awarie układu elektrycznego(częste zwarcia).Wycieki oleju spod uszczelki miski.TOTALNA KOROZJA-drzwi,nadkola,błotniki,progi,przednie słupki.
~Marcin
Sedan 1.6 i 75KM 55kW
Niestety wiek daje znać o sobie. Odpadł uchwyt korbki otwierającej dach, ułamał się uchwyt regulacji lusterka, wylatuje tylna popielniczka. Oczywiście wymiany wymagały uszczelki pod głowicą, końcówki drążków, pasek rozrządu ale to przecież sprawa eksploatacji i stanu naszych dróg.Lata lecą....
~Piotrek 508394165
Sedan 1.6 i 75KM 55kW
Skrzypi, piszczy fotel kierowcy, początkowo (przy przebiegu 95000) jak tylko wjechał na polskie drogi myślałem, że się rozleci. Ale na dzień dzisiejszy (130000) wszystko się uspokoiło (a może ja już przestałem słyszeć takie drobiazgi??). Generanie nie jest źle.
~ZYGA
Sedan 1.6 i 75KM 55kW
przez dwa lata wymieniłem raz klocki, tarcze, dwa łączniki stabilizatora i tulejki w tylnym zawieszieniu - tu żywotność zawdzięczamy naszym drogą
~banita
Sedan 1.6 i 75KM 55kW
plastiki faktycznie czasem zaskrzypia - jednak usuniecie tego typu usterek czesto jest dziecinnie proste - poza tym "niemiecka" jakosc.
~wasyl73
Sedan 1.6 i 75KM 55kW
na 84 tyś - wymiana 3 żarówek, wymiana pompy wodnej, naprawa siłownika od wlewu paliwa - koszt około 500 zł, do tego dochodzi eksploatacja
~szafa@business.kielce.pl
Sedan 1.6 i 75KM 55kW
Bardzo slaba elektryka - szczegolnie wyswietlacz, problemy z kontrolka poduszki, uszkodzony przelacznik swiatel
~vbit@kki.net.pl
Sedan 1.6 i 75KM 55kW
szczególnie ujęła mnie "zamykana" wycieraczka pod nogami kierowcy, co zapobiega jej przesuwaniu sięprzesuwaniu
~luckyboy
Sedan 1.6 i 75KM 55kW
Przez 83tys km nie bylo robione nic oprocz paska rozrzadu oraz wymiany filtrow i plynow, zero problemow
Opel Vectra B Sedan