Ocena kierowcy - Opel Vectra C Hatchback

Luky, 16 lat temu
Silnik 1.8 ECOTEC 122KM 90kW
Rok produkcji 2004
Opel Vectra C Hatchback 1.8 ECOTEC 122KM 90kW 2002-2005 - Oceń swoje auto
Silnik : bo mówiono mi że słaby a okazał sie naprawde OK i wystarczający do komfortowej i nawet lekko podsportowej jazdy!!
jestem bardzo zadowolony i moge z pewnością polecić - duży wygodny sedan ze sportową nutką GTS :)
Naprawde nie ma się do czego przyczepić... moc adekwatna do masy i pozwala komfortowo wyprzedzać... dziwią mnie opinie ludzi którym to jest mało... auto płynnie przyspiesza do 150km/h później już wolniej, ale 200km/h spokojnie jedzie bez przemęczenia, no chyba że ktoś wcześniej jeździł jakimś potworotem V6 to może być nieusatysfakcjonowany. Może moja opinia wynika też z tego że mam GTS - a tam wszystko nastawione jest na osiągi.
sprawnie i płynnie
posiadam wersje GTS - czyli niższe, twardsze zawieszenie - po równej drodze auto poprostu idzie jak po szynach... po dziurach czuć jak cierpi zawieszenie :)
nie ma się do czego przyczepić
tutaj naprawde jestem miło zaskoczony - wszystko na swoim miejscu...
mam wersje z dwustrefowym klimatronic'iem i naprawde fajnie mrozi i grzeje... a do dostępu do ustawień idzie się łatwo przyzwyczaić
wiadomo - limuzyna klasy średniej
troszke słychać już opony przy 130km/h i ewidentnie slychać zawieszenie jak się wiedzie w wiekszą dziure (ale tak jak pisałem ma GTS)
jak na tą mase i silnik to pali bardzo przyzwoicie... przy dynamicznej jezdzie lprzekraczam 10litrów... przy normalnej codziennej jeździe 9l/100km to normalne osiągniecie i tyle to autko pali.
narazie odpukać NIC
narazie odpukać NIC