Oceny Opel Vectra C Hatchback 1.9 CDTI 120KM 88kW 2003-2005

Pozytywne zaskoczenie

Najnowsze oceny Opel Vectra C Hatchback 1.9 CDTI 120KM 88kW 2003-2005

~Jychu
Hatchback 1.9 CDTI 120KM 88kW
Doskonałe, bezawaryjne, ekonomiczne auto. Bardzo wygodne, bezpieczne i komfortowe. Pewne podczas jazdy. Doskonale skonstruowane, dające przyjemność z codziennego użytkowania. Auto doskonale zabezpieczone przed korozją. Nie posiadające większych usterek. Zadbane i dobrze utrzymane gwarantuje najlepszą z możliwych w klasie 4 kółek. Naprawdę polecam, ale tylko zadbane i bezwypadkowe auta z pewną przeszłością!!!
~Mikolaj3
Hatchback 1.9 CDTI 120KM 88kW
Ekonomiczny w miarę dynamiczny, cichy, bezawaryjny. To zdecydowanie najmocniejszy element Vectry C. Jedyne co mi przeszkadza to zapach spalin. Jednak na autostradzie czuje się jak ryba w wodzie. Połyka kolejne kilometry jak dzik szyszki w lesie. Prędkość max jaką uzyskałem to 210km/h licznikowe. (Silnik)
~FANOPEL
Hatchback 1.9 CDTI 120KM 88kW
Zawsze bałem się diesla. To mój pierwszy. Jestem miło zaskoczony jego elastycznością i wyciszeniem. (Silnik)
~alops
~mirek
Hatchback 1.9 CDTI 120KM 88kW
mam.angielska wersje breeze odpowiednikopla gts na 17cal.alu silnik dosc mocny na5 biegu dobrze ciagnie (Silnik)
~woron
Hatchback 1.9 CDTI 120KM 88kW
Nie słychać wewnątrz ,że to diesel jedynie przyjemny pomruk (Silnik)

Usterki Opel Vectra C

Opel Vectra C – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Zegarmistrz
Hatchback 1.9 CDTI 120KM 88kW
sportowe auto to to nie jest, ale w zupełności wystarcza do sprawnej jazdy (Silnik)
Opel Vectra C Hatchback