Lista ocen Opel Vectra C Hatchback 1.9 CDTI ECOTEC 150KM 110kW 2004-2008 (29) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 18 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~niuniu
Hatchback 1.9 CDTI ECOTEC 150KM 110kW
Bez zarzutów i wentylacja i ogrzewanie. A ja jestem wybredna, często bardzo mi zimno, ale jak tylko wsiadałam do autka od razu robiło się cieplutko. Oczywiście i o te elementy trzeba dbać, także wymianę filtru powietrza mamy już za sobą nie raz, ale jak kto dba tak i ma. A pod czas tegorocznych upałów chociażby na prawdę poczułam ulgę wsiadając do ustawionych przeze mnie 16 -tu stopni. Klimatyzacja jest dwustrefowa, także jak na razie brak...
~Samerglow
Hatchback 1.9 CDTI ECOTEC 150KM 110kW
Nadgorliwa klima automatyczna, niekiedy dramatycznie reaguje i zmienia agresywnie z ciepłego na zimne.. Ale po za tym spełnia swoją role świetnie, ciekawie zarządza nawiewami, ciepłe pow. leci na nogi i szybę, zimne zaś kratkami na samochód. Moja Vectra ma 6-cio stopniowe grzanie foteli, także w zimie jest cieplutko nim silnik złapie temperaturę. Wydajność chłodzenia z klimy super, nawet w największe upały >35 st. Było w środku chłodno.
~Rho
Hatchback 1.9 CDTI ECOTEC 150KM 110kW
Wentylacja na bardzo dobrym poziomie. Na poczatku nie bylem przykonany do ustawienia AUTO ale teraz korzystam wylacznie z tego. Czasem zmieniam tylko temperature a auto samo reguluje moc dmuchaw, zaleznie od naslonecznienia itd.
~Lukazie
Hatchback 1.9 CDTI ECOTEC 150KM 110kW
No tutaj oczywiscie jest wszystko super , Klimatyzacja II strefowa , tazke z tylu nie bedzie gorąco , natomiast (moze to pierdola) ale nie mozna podniesc kratek , zeby np. powietrze lecialo na sufit , a nie na twarz.
~kwietnik
Hatchback 1.9 CDTI ECOTEC 150KM 110kW
Klimatyzacja bardzo dobra, szybciutko uzyskuje oczekiwane temperatury (oczym przekonałem się podczas aktualnych upałów). Trochę problemów mam z dopasowaniem temperatury w zimie ale może to tylko subiektywne odczucie!?
~Piotr
Hatchback 1.9 CDTI ECOTEC 150KM 110kW
nie ma nic do zarzucenia klimatronik działa jak należy , latem chłodzi zimą grzeje :D , troche uciążliwa jest zabawa komputerem szczególnie w czasie jazdy kiedy trzeba coś włączyć np. kierunek nawiewu
~Łukasz
Hatchback 1.9 CDTI ECOTEC 150KM 110kW
Dałem ocenę przeciętną bo ja mam problem z zaparowaną tylną szybą. Paruje tylko ta tylna, Filtr wymieniony. Klima i ogrzewanie bez problemu - ja mam klimatronic.
~Vectra PGR AO
Hatchback 1.9 CDTI ECOTEC 150KM 110kW
Ogrzewanie super, natomiast w moim egzemplarzu szwankuje klima. Działa jak jej się podoba, nawet podczas jazdy potrafi raz działać, raz nie
~RxFx
Hatchback 1.9 CDTI ECOTEC 150KM 110kW
Nawet przy niskich temperaturach dosyć szybko zaczyna dmuchać ciepłe powietrze. Układ automatycznej klimatyzacji bardzo dobrze się sprawdza.

Usterki Opel Vectra C

Opel Vectra C – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~AA
Hatchback 1.9 CDTI ECOTEC 150KM 110kW
Mógłby mieć jakieś dogrzewanie silnika, trochę długo trzeba czekać na rozgrzanie silnika przy temperaturach ujemnych (termostat mam nowy). Klima ok
Opel Vectra C Hatchback