Lista ocen Opel Vectra C Hatchback 1.9 CDTI ECOTEC 150KM 110kW 2004-2008 (25) - Widoczność

Na liście zabraknie 22 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~qwerty
Hatchback 1.9 CDTI ECOTEC 150KM 110kW
Cofanie wymagało kilku dni przyzwyczajania się ale spokojnie do opanowania bez czujników zbliżeniowych. Widocznośc do przodu i na boki bardzo dobra. Czasem widoczne odbicia podszybia.
~kwietnik
Hatchback 1.9 CDTI ECOTEC 150KM 110kW
Jak dla mnie bardzo dobra. Przy czym bez czujnikó parkowania zapewne byłoby to wyzwanie. Przyzwyczajenia wymagał kształ bocznych lusterk, teraz już korzystanie z nich odbywa się naturalnie.
~Vectra PGR AO
Hatchback 1.9 CDTI ECOTEC 150KM 110kW
Bardzo dobra widoczność zarówno do przodu jak i przy cofaniu. Duże lusterka boczne robią robotę. Trochę za szerokie belki przedniej szyby ale można się przyzwyczaić
~Michał
Hatchback 1.9 CDTI ECOTEC 150KM 110kW
Z przodu widoczność bardzo dobra, gorzej z tyłem, nie mam też czujników parkowania, więc potrzeba troche czasu zanim się człowiek zorientuje ile tego miejsca z tylu tak naprawdę jest.
~Łukasz
Hatchback 1.9 CDTI ECOTEC 150KM 110kW
Ogromne lusterka (i wada i zaleta). W tylnych bocznych trójkątach kompletnie nic nie widać i to przeszkadza szczególnie w mieście, gdzie jest spory ruch. Cofanie trochę na czuja.
~Maniek
Hatchback 1.9 CDTI ECOTEC 150KM 110kW
Troche przeszkadzają szerokie slupki przednie, widoczność do tyłu jak na hatchbacka całkiem niezła, wystarczy troche pojeździć żeby wyczuć tył. Dobrze mieć czujniki parkowania.
~turmoll
Hatchback 1.9 CDTI ECOTEC 150KM 110kW
Przy parkowaniu: do tyłu nie patrzę – czujniki cofania. A z przodu wszystko widać. Podczas jazdy lewy słupek czasem może wchodzić w pole widzenia.
~Lukazie
Hatchback 1.9 CDTI ECOTEC 150KM 110kW
No tu widocznosc z przodu jest idealna , natomiast z tylu troszke slabo widać , tylnia szyba jest za mala , trzeba rzeczywiscie sie bardzo wychylic...
~Samerglow
Hatchback 1.9 CDTI ECOTEC 150KM 110kW
Duża szyba tylna poprawia widoczność, do tego mam czujniki parkowanie więc pomagają. Lusterka duże, widać co trzeba.
Dziennik kosztów dla Opel Vectra C Hatchback 1.9 CDTI ECOTEC 150KM 110kW
6,7
~viteq
Hatchback 1.9 CDTI ECOTEC 150KM 110kW
Zawieszenie może przeszkadzać słabym kierowcom, albo tym, którzy myślą, że mają auto rajdowe. Do codziennej, normalnej jazdy jest ok.
Opel Vectra C Hatchback