Ocena kierowcy - Opel Vectra C Kombi

ufol_1, 7 lat temu
Silnik 1.8 ECOTEC 122KM 90kW
Rok produkcji 2005
Opel Vectra C Kombi 1.8 ECOTEC 122KM 90kW 2003-2005 - Oceń swoje auto
Inne : Polecam Vectre C Kombi rodzinom z 1 jak i 2 dziećmi (na 3 to już raczej VAN) gdyby nie problem olejowy byłbym w 120% zadowolony z mojej Vectry. Po jakimś czasie dopisze moje dodatkowe odczucia.
Silnik : Spalanie oleju
Układ elektryczny : Tylnia klapa sie nie otwierała - wymiana przełącznika pomogła
Jest dobrze.
Jak na razie silnik dobrze współpracuje z LPG nie ma żadnych problemów z pracą na niskich i wysokich obrotach.
Skrzynia pracuje doskonale, cicho i płynnie wskakują biegi (czasami przy wsteczny coś zgrzytnie ale to bardzo rzadko)
Z oponami 215/55/R16 wszystko działa idealnie (jak na 10/11 letni samochód)
Jestem średnio/wysokiego wzrostu (1.83m) i nie mam problemów z widocznością
Jest dobrze ale mogło by być lepiej jak bym miał za przednimi fotelami siatki/kieszenie na drobiazgi.
Chłodzi dobrze ale co do grzania to czasami coś nie działa za dobrze przy ustawianiach powyżej 22C (grzeje, grzeje i nagle zaczyna chłodzić - anie jest ustawione na Auto )
Duzo miejsca w środku dla kierowcy i pasażerów. Bardzo duzy bagażnik w kombi idealn na wyjazdy dla 3/4 osobowej rodziny
JAk masz wszystko powymieniane to masz cicho (po kupnie wymieniłem tylnie tuleje i jak ręką odjął - stukanie ustało)
Jest lepiej niż myślałem (tylko ten olej )
Jest dobrze
Jak na razie na akceptowalnym poziomie
Chyba mam problem ze spalaniem oleju. Jestem w trakcie badąń czy to coś poważnego czy wystarczy przepłukać silnik kilkoma wymianami oleju- brak wycieków na zewnątrz)

LPG - zużycie paliwa dla silnika 1.8 ECOTEC 122KM 90kW [l/100km]

8,7