Oceny Opel Vectra C Sedan 2.2 ECOTEC 147KM 108kW 2002-2005

Opel Vectra C Sedan 2.2 ECOTEC 147KM 108kW 2002-2005 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Opel Vectra C Sedan 2.2 ECOTEC 147KM 108kW 2002-2005

~Piotr
Sedan 2.2 ECOTEC 147KM 108kW
W sumie poza drobiazgami bez decydującego znaczenia dla mnie wystawiam wysoka ocenę. Jeździłem na testach Toyotą Avensis, Renault Laguną, Nissanem Primerą, Fordem Mondeo, Citroenem C5, Skodą Octavią I oraz Peugeotem 307SW. Po dokładnej analizie kosztów, przyjemności z jazdy, wyglądu, wyposażenia i możliwości drogowych musiałem zainteresować się innym autem (niektórymi byłem wręcz rozczarowany, np. Primera-jakość i hałaśliwość, Mondeo-jakość...
2,9
~Młody
Sedan 2.2 ECOTEC 147KM 108kW
Na pewno nie kupiłbym drugi raz sporą awaryjność dopiero po sporym nakładzie pieniężnym spełnia oczekiwania przy zakupie na pewno trzeba szukać dobrego elektryka bez wizyt u niego się nie obejdzie uważać na skóry wiadomo lepiej wyglądają ale w moim przypadku strasznie delikatne wsumie aby miało należycie wyglądać to przednie fotele do ponownego obszycia lubi pić olej zwłaszcza gdy lubi się dynamiczna jazdę
~ghetto.pimp
Sedan 2.2 ECOTEC 147KM 108kW
jestem pod wrażeniem. porównując do lincolna town car, vectra wypada bardziej niż dobrze. własciwie wszystko jest bardzo podobnie tylko że 'skręca i hamuje'. niestety podobne jest też spalanie które jest chyba największą wada auta. 13 litrów w miescie miałem w lincolnie 4.6 v8. plusy: ładnie się prezentuje, ładny srodek (u mnie wszystko beż, drewnopobne listwy). czujniki parkowania przód/tył, dzwignia kierunkowskazów (więcej w ergonomii),...
~piotr
Sedan 2.2 ECOTEC 147KM 108kW
Bardzo przestronny samochód dość dynamiczny. Lubi autostrady, silnik dobrze wchodzi na obroty. W porównaniu z poprzednikiem poprawiono zawieszenie, jest dość twarde ale z zachowaniem komfortu. Obszerny i ustawny bagażnik. Stylistycznie też szybko się nie zestarzeje.
~bob.rick1@wp.pl
Sedan 2.2 ECOTEC 147KM 108kW
Wygodne, ciche auto z bardzo żwawym silnikiem, który potrafi dostarczać emocji. Optymalna pojemnośc + wtrysk bezpośredni = duża radość z jazdy. Nadwozie jak to Vectra, ale ten silnik... Ekonomiczny nie jest, ale jeśli Cie stać to jest o niebo lepszy od 2.0 Turbo, a przy tym rozrząd chodzi na łańcuchu.
3,8
~tomasz@svitonline.com
Sedan 2.2 ECOTEC 147KM 108kW
Wygodny, ładnie prezentujący sie samochód. Jakość wykonania bez zastrzezen. Srodek w porzadku.Irytuje tylko pseudo drewniana listewka biegnąca poprzez drzwi i centralny panel.Ładniej wygladałaby aluminiowa. Duzy bagaznik. Samochód dobry jako słuzbowy.Prywatnie raczej nie kupiłbym tego modelu

Usterki Opel Vectra C

Opel Vectra C – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

2,9
~radzio76@poczta.fm
Sedan 2.2 ECOTEC 147KM 108kW
narazie to makabra nowy samochod prawie 80 000 przejechane , koszt zakupu to jakies 120 000 mysle ze juz nie kupie opla aczkolwiek kumpel ma bmw nowe 5 3l diesel i tez nie jest wspaniale wiec moze ktos podpowie co kupowac?
~Kostek
Sedan 2.2 ECOTEC 147KM 108kW
Tkie pytanie do Zbyszka dlaczego wystawiles 1 przy przestrzenie dla kier. i paszera dlatego ze masz przeszlo 2 m .wzrostu i wazysz ok. 250 kg. Albo poprostu niemasz Opla ktos ci naopowiadal bajek a ty jak glupi napisales.
~Michal
Sedan 2.2 ECOTEC 147KM 108kW
Jezdzilem juz Oplem Omegom Audi A4 i Audi A6 i musze stwierdzic ze jezeli chodzi o ergonomie zwrotnosc dynamike jakosc plastiow i wypas to Vectra nie ma z kim konkurowac poprostu przebija je moj wybur byl bardzo dobry ze kupilem Opla Vectre a jesli chodi o wygode to Vectra jest na 1 miejscu a pzredtem byla Omega
~owca1505
Sedan 2.2 ECOTEC 147KM 108kW
Trzeba po prostu wymieniać wszystko na czas a odwdzięczy się bezawaryjną jazdą. Na szczęście części nie są drogie . I bardzo ważne 0 rdzy !! 2003 rok i ani grama rudej !
Opel Vectra C Sedan