Ocena kierowcy - Opel Vectra C Sedan

docent, 18 lat temu
Silnik 3.2 i V6 24V 211KM 155kW
Rok produkcji 2004
Opel Vectra C Sedan 3.2 i V6 24V 211KM 155kW 2003-2005 - Oceń swoje auto
super silnik .śliczny wyglad ,skrzynia kiepska żle wystomniowany 1i 2 bieg ,zawieszenie bardzo delikatne, nie polecam
silnik to najlepsza rzecz wtym aucie to już drugi mój samochód z tym silnikiem ,piękny dźwiek ,duzy moment obrotowy,zero problemów
kiepska bardzo długi skok drążka bieg 1 i drugi fatalnie się włacza reszta moze być.podobno skrzynia jest od saaba ,wymienili mi na nową i jest tak samo żle
wszystko zaczyna miec luzy po 20 tys (sprawdzie jak wszysko stuka przy szybkim ruszaniu kierownicy w prawo i lewo?)Ale jak jest ok prowadzi sie precyzyjnie.
do tyłu kiepsko ale taka linia nadwozia nie mam pretensji .
regulacja ogrzewania w jednym pokretle kiepska reszta ok
nie mam zastrzeżeń
ok ale jak ktoś jest wysoki to z tyłu wersja z szyber dachem ma mało miejca bo podsufitka jest niżej,fotele twarde ale wygodne.
przeciętnie wyciszone słychjac opony wiatr i zawieszenie (audi nawet stare jest dużo cichsze)
moja pierwsza vectra psuła się 30 razy wymieniono mi na nową z ta jest niewiele lepiej .(wada fabryczna skrzyni biegów (ręcznej)
nigdy wiecej opla miałem 3 nowe vectry bo mi sie bardzo podobały ,ale to bardzo kiepskie auto dla kogoś kto lubi dynamiczna jazdę .
jak to w oplu zawsze sie cos zapali lub nie zadziała ale jechac można.Zmorą są komunikaty serwisowe które co jakis czas informuja że coś się zepsuło ,a serwis tylko ciagle resetuje komuter
skrzynie biegów kiepskie w szczególnosci automat ,(piersza moja vectra 3,2l miała automat )skrzynia nie wytrzymuje mocy silnika jak ktos lubi pojeździć to rozpadnie się i nie ma komu naprawić (nowa to koszt 30 000)uważajcie na te auta z automatami !!!

Pb - zużycie paliwa dla silnika 3.2 i V6 24V 211KM 155kW [l/100km]

10,5