Lista ocen Opel Vectra C Sedan 2.0 DTI ECOTEC 100KM 74kW 2002-2005 (54)

3,8
~Szkoda Opla
Sedan 2.0 DTI ECOTEC 100KM 74kW
Jezdzi sie nim przyjemnie. Jednak usterkowosc jest naprawde frustrujaca. Po kupnie samochodu powiedzialem sobie 2 rzeczy. Nigdy wiecej uzywanego samochodu starszego niz 2 lata, a najlepiej nowy z salonu, wole zaplacic wiecej i miec swiety spokoj na przynajmniej 4-5 lat. Druga rzecz, to napewno kupie jakiegos japonczyka honda/mazda/subaru/moze toyota chociaz i ona traci obecnie na jakosci.
~Łukasz W. (Winiacz)
Sedan 2.0 DTI ECOTEC 100KM 74kW
Jest pare aut ktore przy zakupie rowniez bralem pod uwage ale teraz po 4 latach uzytkowania Vectry wiem ze nie zamienil bym Jej na zadne inne auto.
~Marcin Fabrykowski (marcin@rynkowy.pl)
Sedan 2.0 DTI ECOTEC 100KM 74kW
To solidne, wygodne, eleganckie i bardzo oszczędne auto. Po dwóch latach użytkowania Vectry - mogę powiedzieć, że był to dobry zakup, którego nie żałuję ani przez moment.
3,5
~Mirco
Sedan 2.0 DTI ECOTEC 100KM 74kW
Silnik 2.0DTI,ok 100KM trochę słaby jak na ta mase samochodu, jak jest zimny to słychać że disel a jak sie zagrzeje to już troche lepiej, mam w tej chwili Citroena C5 2.0 HDI 138KM niema porównania C5 wygrywa, no i mniej pali (Silnik)
2,5
~Tomasz
Sedan 2.0 DTI ECOTEC 100KM 74kW
Samochód duży, przestronny i wygony. Jednak górę bierze obawa nad uszkodzeniem pompy wtryskowej której naprawa (jeśli ktoś się podejmie) może kosztować połowę wartości samochodu. Silnik jest zbyt słaby do tej masy samochodu. Denerwują drobne usterki (pękające uszczelki drzwi, pękające plastiki). Koszty utrzymania są podobne do innych samochodów tego segmentu. Minusem jest też zawieszenie, szczególnie tylne przez które można zniszczyć opony.
3,5
~michal
Sedan 2.0 DTI ECOTEC 100KM 74kW
silnik pracuje dobrze,po zmianie swiec na bosha odpala zawsze za pierwszym razem,rowna praca,dobrze przyspiesza (Silnik)
4,1
~Grzegorz C
Sedan 2.0 DTI ECOTEC 100KM 74kW
Jest to moja 2 vectra, jeździło się dobrze, na trasach całkiem przyjemnie, w miare komfortowe auto. Niestety gdyby nie usterkowość nie musialbym zaniżyć oceny, jednak częste naprawy w serwisie zmuszają mnie do pozbycia się samochodu. Mówię niestety, bo wcześniej było całkiem fajnie, może to wina naszych polskich dróg.
4,1
~szewczykg@wp.pl
Sedan 2.0 DTI ECOTEC 100KM 74kW
nie mam większego doświadczenia z innymi ale jezdzilem A4 trbo diesel i ten był n 5 (Silnik)
~Beck
Sedan 2.0 DTI ECOTEC 100KM 74kW
Niezwykle dobrze auto, dla kogoś kto jeździ dużo i wymaga niezawodności, dosyć dobrego komfortu jak i patrzy na stronę ekonomiczną. Znalezienie dobrego auto gwarantuje długą i bezproblemową jazdę, a jeszcze jak trafi nam się egzemplarz w wersji cosmo, bedzie to poprostu idealne auto
Dziennik kosztów dla Opel Vectra C Sedan 2.0 DTI ECOTEC 100KM 74kW
5,6
~janox
Sedan 2.0 DTI ECOTEC 100KM 74kW
jak na 100 KM to jeździ się tym świetnie - w dodatku diesel (Silnik)
Opel Vectra C Sedan