Lista ocen Opel Vectra C Sedan 2.0 DTI ECOTEC 100KM 74kW 2002-2005 (32) - Całokształt

Na liście zabraknie 22 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~unique
Sedan 2.0 DTI ECOTEC 100KM 74kW
Uzytkuje auto okolo roku i jestem bardzo zadowolony. Oproczy wymiany wahaczy, plynow, filtrow itp. na poczatku nic kompletnie sie nie dzieje. Dostalem troche wyeksploatowany egzemplarz i troche balem sie o awaryjnosc, ale poki co przez rok tylko leje rope. Auto bardzo wygodne z miekkim zawieszeniem. Wyciszenie mogloby byc lepszy bo od 120 km troche jest glosno i oczywiscie mogloby miec wiecej koni, ale wszystkiego miec nie mozna. Bardzo dobry...
~Tomasz
Sedan 2.0 DTI ECOTEC 100KM 74kW
Samochód duży, przestronny i wygony. Jednak górę bierze obawa nad uszkodzeniem pompy wtryskowej której naprawa (jeśli ktoś się podejmie) może kosztować połowę wartości samochodu. Silnik jest zbyt słaby do tej masy samochodu. Denerwują drobne usterki (pękające uszczelki drzwi, pękające plastiki). Koszty utrzymania są podobne do innych samochodów tego segmentu. Minusem jest też zawieszenie, szczególnie tylne przez które można zniszczyć opony.
Sedan 2.0 DTI ECOTEC 100KM 74kW
Ogólnie auto do dddd! Po 18000 km. wymiana drążków, i wachaczy tył \\\"banany\\\" usterka ta zrypała opony które wymieniłem po 25000km,przy 50000 ponowna wymiana drążków,58000km wymiana przekładni kierowniczej,i dalej coś stuka w zawieszeniu a na kostce nie można wytrzymać, plastyki w kabinie się łuszczą schodzi warstwa matowa pozostaje błyszczący plastyk dodatku skrzypi i drży co bardzo mnie wkkkk! Astra II była Extra
~Szkoda Opla
Sedan 2.0 DTI ECOTEC 100KM 74kW
Jezdzi sie nim przyjemnie. Jednak usterkowosc jest naprawde frustrujaca. Po kupnie samochodu powiedzialem sobie 2 rzeczy. Nigdy wiecej uzywanego samochodu starszego niz 2 lata, a najlepiej nowy z salonu, wole zaplacic wiecej i miec swiety spokoj na przynajmniej 4-5 lat. Druga rzecz, to napewno kupie jakiegos japonczyka honda/mazda/subaru/moze toyota chociaz i ona traci obecnie na jakosci.
~jacek64
Sedan 2.0 DTI ECOTEC 100KM 74kW
Samochód kupiłem nowy w 2003 z rocznika 2002. Oszczędność na wstępie i to polecam. Duży wygodny pojazd (mam 185 cm i ważę niestety ponad 100kg). Dla osób, które cenią wygodę i nie muszą grzać non stop, a przy tym często wybierają się w dalsze trasy auto godne polecenia. Jedyna poważna wada to słabe zawieszenie skutkujące stukami skrzypieniem, których osobiście nie lubię.
~Grzegorz C
Sedan 2.0 DTI ECOTEC 100KM 74kW
Jest to moja 2 vectra, jeździło się dobrze, na trasach całkiem przyjemnie, w miare komfortowe auto. Niestety gdyby nie usterkowość nie musialbym zaniżyć oceny, jednak częste naprawy w serwisie zmuszają mnie do pozbycia się samochodu. Mówię niestety, bo wcześniej było całkiem fajnie, może to wina naszych polskich dróg.
~geniukala@op.pl
Sedan 2.0 DTI ECOTEC 100KM 74kW
Duże auto ,pojemne,ciężkie,mało pali,tanie w utrzymaniu w pełni wypsażone,komfortowe,bardzo dobrze się prowadzi i niezawodne. Ciemnogranatowy metalik z dodatkami chromu wygląda bardzo elegancko,jestem z niego bardzo zadowolony,moje najlepsze auto. A jeżdziłem już Citroenem,Hondą/njgorsze auto/ ,Fordem i krajowymi.
~Beck
Sedan 2.0 DTI ECOTEC 100KM 74kW
Niezwykle dobrze auto, dla kogoś kto jeździ dużo i wymaga niezawodności, dosyć dobrego komfortu jak i patrzy na stronę ekonomiczną. Znalezienie dobrego auto gwarantuje długą i bezproblemową jazdę, a jeszcze jak trafi nam się egzemplarz w wersji cosmo, bedzie to poprostu idealne auto
~pawel0
Sedan 2.0 DTI ECOTEC 100KM 74kW
auto naprawdę fajne przestronne jak na 4 lata użytkowania tego auta to naprawdę jestem zadowolony serwis nie najgorszy ale dobry warsztat lepiej sobie radził z tym autem niż serwis no i o wiele tańszy a części te same
~adriankucharski
Sedan 2.0 DTI ECOTEC 100KM 74kW
ogólnie oceniam auto dobrze, trochę tandetne ale za to w miarę tanie, wygodne i ekonomiczne. Nie kupiłbym vectry jeszcze raz ale to nie dla tego że jest zła tylko dla tego że nie należy do aut które chce się powtarzać.
Opel Vectra C Sedan