Lista ocen Opel Vectra C Sedan 2.0 DTI ECOTEC 100KM 74kW 2002-2005 (24) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 30 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Łukasz W. (Winiacz)
Sedan 2.0 DTI ECOTEC 100KM 74kW
Samochod nigdy mnie nie zawiodl. Wszystkie trasy dlugie czy krotkie pokonalem bez zadnych przygod. Oczywiscie jest tak jesli serwisuje sie swoje autko w wyznaczonych terminach. Na minus nalezy zapisac dosc czesto przepalajace sie zarowki szczegolnie swiatel przednich (zarowno drogowych jak i mijania). Podczas przejechanych przezemnie niespelna 170 tys.km tym samochodem musialem jedynie wymienic jeszcze wspornik drzwi przednich ktory ulegl...
~szewczykg@wp.pl
Sedan 2.0 DTI ECOTEC 100KM 74kW
wszystko co trzeba wymieniam przeglądy i wymiany filtrów i oliwy co 16-18tys, jak trzeba amory do wymiany, tarcze po 110tys wymiana z przodu, zawieszenie z przodu odnowione. Jak ktoś mówi że przejechal na plskich drogach 160000 i nic nie wymienaial to albo kituje albo jezdzi na heblu bez qwyobraźni Znam takich co jeździli mercem na tarczach tak cienkich jak bibuła do papierosów
~holk295
Sedan 2.0 DTI ECOTEC 100KM 74kW
świetne autko jeśli chodzi o cenę.jeśli ma ktoś mechanika znajomego to nie ma co się bać zakupu.jeśli chodzi o części to nie wiem jakie są ceny ponieważ jeszcze nie zepsuło mi się.mam 2.0 DTI(100) c klasę i na razie nie nażekam na nie
~Szkoda Opla
Sedan 2.0 DTI ECOTEC 100KM 74kW
Szkoda gadac, co chwila cos sie psuje. Za duzo by tego wymieniac, ale jestli powiem, ze co miesiac - 2 miesiace cos naprawiam powinno wystarczyc. Oczywiscie mam na uwadze, ze samochod ma juz 7 lat, ale nerowow mnie troche kosztowal.
~JK
Sedan 2.0 DTI ECOTEC 100KM 74kW
po 85.000 awaria wysprzęglika w skrzyni (1000zł), pompy sprzęgła przy pedale (500zł), a ponadto wyłącza się wspomaganie szczególnie na zakrętach. (koszt pompy wspomagania -elektrynej 5000zł!!!).
~michal
Sedan 2.0 DTI ECOTEC 100KM 74kW
przepalaja sie zarowki,skrzypi konsola,przepalony glosnik, przycisk do wlaczania radio ,dziala kiedy chce, latwo zepsuc schowek za lewarkiem,plastik bardzo cienki
~adriankucharski
Sedan 2.0 DTI ECOTEC 100KM 74kW
odpadło koło napędzające pasek klinowy. Szybka naprawa. rozsypał się alternator, szybka naprawa choć droga. częste przepalanie się żarówek.
~sawer30
Sedan 2.0 DTI ECOTEC 100KM 74kW
Jak każde auto na naszych duktach bo tego po czym jeździmy nie można nazwać inaczej potrzebuje czasem drobnych napraw.
~Marcin Fabrykowski (marcin@rynkowy.pl)
Sedan 2.0 DTI ECOTEC 100KM 74kW
W ciągu 2 lat nic poważnego się nie zdarzyło. Drobna usterka sterowania radiem, którą usunieto w ramach gwarancji i nic poza tym.
Dziennik kosztów dla Opel Vectra C Sedan 2.0 DTI ECOTEC 100KM 74kW
5,6
~misiu302
Sedan 2.0 DTI ECOTEC 100KM 74kW
Tragiczne pokrycie plastików powłoką, które wyciera się na kierownicy i uchwytach zamykania drzwi
Opel Vectra C Sedan