Lista ocen Opel Vectra C Sedan 2.0 DTI ECOTEC 100KM 74kW 2002-2005 (29) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 25 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Szkoda Opla
Sedan 2.0 DTI ECOTEC 100KM 74kW
Calkiem dobrze wybiera nierownosci. Standardowo bananki poszly do wymiany zaraz po zakupie (126tys.)Bynajmniej Opel powinien przeprowadzic na to akcje serwisowa, bo jest to ewidentny blad fabryczny. W nowyszych vectrach zostal poprawiony.
~michal
Sedan 2.0 DTI ECOTEC 100KM 74kW
z nowym zawieszeniem wspaniale trzyma sie drogi, ale kierownica zbyt delikatnie chodzi-za maly opor ,po kilkunastu tysiacach,te auto sie dziwnie prowadzi,pewnie to wina szybko zuzywajacych sie elementow zawieszenia
~sawer30
Sedan 2.0 DTI ECOTEC 100KM 74kW
Moje auto ma 230.000tyś na oryginalnych częściach,jak kupiłem wymieniłem banany z tyłu,końcówki drążków,gumy stabilizatora.Na dziurach trochę toporna i mało komfortowa.
~Łukasz W. (Winiacz)
Sedan 2.0 DTI ECOTEC 100KM 74kW
Wzorowy!Oczywiscie zalezy to od upodoban kierowcy ale jak dla mnie super!W klasie porownywalny jedynie z Fordem Mondeo, reszta jest sporo z tyłu.
~Mirco
Sedan 2.0 DTI ECOTEC 100KM 74kW
Strasznie twardy, wyczuwalna każda dziura na drodze, dobra rzecz jak ktoś lubi szybko jężdzić nie kołysze tak.
~Grzegorz
Sedan 2.0 DTI ECOTEC 100KM 74kW
wielowahaczowe zawieszenie jest rewelacyjne poza tym że szybciej można zauważyć ząbkowanie opon.
~Beck
Sedan 2.0 DTI ECOTEC 100KM 74kW
bardzo dobry, auto jest trochę twarde aczkolwiek rekompensuje to bardzo dobrą trakcją.
~Marcin Fabrykowski (marcin@rynkowy.pl)
Sedan 2.0 DTI ECOTEC 100KM 74kW
Auto prowadzi się jak po szynach, niezależnie od nawierzchni, skretów i prędkości. Dobra robota!
~janox
Sedan 2.0 DTI ECOTEC 100KM 74kW
może nie jeździłem wieloma nowymi autami (używanych miałem 14 szt. ale to jedzie samo i chyba po szynie.
Dziennik kosztów dla Opel Vectra C Sedan 2.0 DTI ECOTEC 100KM 74kW
5,6
~pawel0
Sedan 2.0 DTI ECOTEC 100KM 74kW
czasami wydaje się za miękki czasami za twardy trzymał się drogi
Opel Vectra C Sedan