Lista ocen Opel Vectra C Sedan 2.0 DTI ECOTEC 100KM 74kW 2002-2005 (25) - Widoczność

Na liście zabraknie 29 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Łukasz W. (Winiacz)
Sedan 2.0 DTI ECOTEC 100KM 74kW
Widoczność dobra, chyba tak mozna powiedziec o niespelna 5 metrowym samochodzie... Mnie nigdy nie zdarzylo sie czegos nie zauwazyc na parkingu lub innych miejscach gdzie latwo o przypadkowe obtarcia ale jak to juz bywa z tej klasy samochodami przydaje sie asystent (chocby tylko) cofania. Na plus zapisuje slupki zarowno przednie jak i tylne ktore nie ograniczaja widicznosci. Kolejny plus za chowany calkowicie tylny srodkowy zaglowek i czesciowo...
~janox
Sedan 2.0 DTI ECOTEC 100KM 74kW
to jest sedan i ma małe szybki po bokach i z tyłu ale z przodu bez uwag. Co do szybek z tyłu to ogólnie są sympatyczne - i tak są czarne ( folie)
~pawel0
Sedan 2.0 DTI ECOTEC 100KM 74kW
jak na tak duże auto to dobra widoczność nawet cofanie na lusterka bez problemu (bez czujników)
~kartek
Sedan 2.0 DTI ECOTEC 100KM 74kW
słaba widoczność podczas cofania.Bardzo słaba widoczność podczas jazdy nocą na światłach mijania.
~t_harry@wp.pl
Sedan 2.0 DTI ECOTEC 100KM 74kW
niby ok, ale tylna szyba paruje(slaby wentylacja tylnej szyby) i lusterka jak w ikarusie
~Marcin Fabrykowski (marcin@rynkowy.pl)
Sedan 2.0 DTI ECOTEC 100KM 74kW
Dobra widoczność do przodu i na boki, gorzej z tyłem. Polecam instalacje czujników parkowania.
~Greg
Sedan 2.0 DTI ECOTEC 100KM 74kW
faktycznie rewelacyjny jak w opisie fabrycznym, różne manewry zdążyłem juz wykonać trzyma się jak na szynach
~sawer30
Sedan 2.0 DTI ECOTEC 100KM 74kW
Brak wycieraczki z tyłu trochę wkurza jak szyba jest w rosie lub po deszczu.
~Szkoda Opla
Sedan 2.0 DTI ECOTEC 100KM 74kW
Przod w porzadu, z tylu bez czujnikow parkowania troche trzeba sie napocic.
Dziennik kosztów dla Opel Vectra C Sedan 2.0 DTI ECOTEC 100KM 74kW
5,6
~michal
Sedan 2.0 DTI ECOTEC 100KM 74kW
dla wysokich osob wporzadku, ale problem z widocznoscia do tylu.
Opel Vectra C Sedan