Lista ocen Opel Vivaro A Van z pojedynczą kabiną L1 1.9 TD 100KM 74kW 2001-2010 (25) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 29 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~elipiecki@jaslomet.pl
Van z pojedynczą kabiną L1 1.9 TD 100KM 74kW
Wygoda na przednich siedzeniach - mam dwa (zrezygnowałem z kanapy 3 osob.) Natomiast na tylnej 3 osobowej kanapie dużo miejsca, siedzenia mogłyby być miększe, lecz z uwagi na to, że jest to auto dostawcze są składane i zajmują mniej miejsca.
~Wiciu
Van z pojedynczą kabiną L1 1.9 TD 100KM 74kW
Dwujka sprzodu...porażka na długą trasę. Z tyłu ok. Mało miejsca w przestrzeni bagazowej, polecam wersję długą.
~mirzaw@op.pl
Van z pojedynczą kabiną L1 1.9 TD 100KM 74kW
pojedyncze siedzenie pasażera regulowane tak samo jak kierowcy - jeśli komuś nie zależy na środkowym miejscu (dla dziecka) to polecam
~Pierdtx
Van z pojedynczą kabiną L1 1.9 TD 100KM 74kW
szkoda, że oparcie kanapy pasażera nie jest regulowane.W przypadku braku poduszki pasażera można by w to miejsce zrobić dużą półke.
~Mario
Van z pojedynczą kabiną L1 1.9 TD 100KM 74kW
Kierowca ma dosyć wygony fotel, ale pasażerowie na podwójnym muszą trochę pocierpieć.
~ANEMAR2@OP.PL
Van z pojedynczą kabiną L1 1.9 TD 100KM 74kW
Z PRZODU OK.-ALE Z DWOMA MIEJSCAMI-Z TYŁU PRZY STAŁEJ ZABUDOWIE PAKI-NIBY TRZY MIEJSCA ALE TYLKO DLA DZIECI.
~alexander.o@interia.pl
Van z pojedynczą kabiną L1 1.9 TD 100KM 74kW
mam z przodu dwa siedzenia wiec jest ok. lawka podobno jest tragiczna i niema regulacji.
~elipiecki@jaslomet.pl
Van z pojedynczą kabiną L1 1.9 TD 100KM 74kW
Zagółówki mogłyby być trochę miększe i lepiej uchylane ale w końcu to nie limuzyna.......
~Ryszard W.
Van z pojedynczą kabiną L1 1.9 TD 100KM 74kW
W porównaniu do Transita sporo mniejszy. Z przodu dwójka to raczej dla dzieci.

Usterki Opel Vivaro A

Opel Vivaro A – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~krzysio
Van z pojedynczą kabiną L1 1.9 TD 100KM 74kW
wygodnie, jednak mało miejsca dla drugiego pasażera na pierwszej ławce przy kierowcy
Opel Vivaro A Van z pojedynczą kabiną L1