Lista ocen Opel Zafira A (477)

~zafirka gites
Van 1.8 16V 125KM 92kW
Bardzo dobre auto dla rodziny.Jeśli jesteś młody i lubisz szybką jazdę albo wypas szpan to zapomnij o zafirze i kup corvete albo cóś
3,7
~feniss
Van 1.8 16V 116KM 85kW
4 minus....bo oprócz komfortu, ergonomiczności, ekonomiczności samochód powinien być o wiele bardziej niezawodny; przesiadłem się do niego z 12-letniej Cariny robionej w Japonii, z 250.000 na szafie i 5 latami przebiegu w moim wykonaniu - samochód nigdy mnie nie zawiódł, poza głupotami; do Zafiry nie mam już takiego zaufania, aczkolwiek cenie myśl konstruktorską sąsiadów zza Odry i niewątpliwe zalety klasy, którą Zafira reprezentuje; ddyby...
~jacollo@poczta.onet.pl
Van 2.2 16V 147KM 108kW
Moze nawet lepiej niz dobrze, ale trzeba byc obiektywnym. Problemy raczej drobne. Samochod ma jeszcze jedna ogromna zalete. Z zewnatrz wyglada na raczej nieduzy. Wewnatrz tego miejsca jest naprawde sporo. Podejrzewam tu jakis trick z geometria bryly. Na plus.
~Mateusz
Van 2.2 16V 147KM 108kW
Całość oceniam na 5 gwiazdek z minusem. Ale autko polecam. Szczególnie z tym automatem.
3,3
~radoslawza@wp.pl
Van 1.8 16V 116KM 85kW
Samochód ogólnie nie przysparzął mi kłopotów ale LPG to brak bagażnika, za wąski i to jak dla mnie kiepskie wykończenie (twarde plastiki, nierówno spasowane). Po rozłożeniu trzeciego rzędu siedzeń nie ma co zrobić z roletą nigdzie nie da się jej wcisnąć. Jeżeli gaz jest w kole to zapas tylko dojazdówka bo pełnowymiarowego nigdzie nie da się wcisnąć przy 7 osobach na pokładzie.
3,5
~tomek m
Van 1.8 16V 116KM 85kW
po roku użytkowania auta oceniam je na dobry zakup - póki co, do wymiany miałem jedynie części, które zużywają się w trakcie eksploatacji. Patrząc na rynek aut młodszych i droższych oraz ceny ich napraw nie żałuję wydania mniejszej ilości gotówki na auto tak stare
~krzys
Van 1.8 16V 116KM 85kW
jako uzytkownik tego auta nie mam za bardzo na co narzekac nie dbam o auto bo nie mam na to czasu. Napewno w najbliszym czasie bede zmieniał auto i na pewno bedzie to opel ale tym razem moze meriva i diesel
~Moresbyoo
Van 1.8 16V 125KM 92kW
Ogólnie uwielbiam ten samochód, tymbardziej, "ze jak się dba, tak się ma". Moja Zosia wygląda jak nowa, poza tym auto bardzo dobre, pojemne, przede wszystkim KOMPLETNIE BEZAWARYJNE! Wsiadam, odpalam i jadę gdzie chcę, bez stresu:) Z pewnością mógłbym polecić ją każdemu.
3,3
~Zośka
Van 2.0 DTI 16V 101KM 74kW
Przeciętne auto, o przeciętnych wlasnosciach jezdnych, ze slabym ale raczej malo problematycznym sielnikiem, przecietnym wnetrzem i sredniousterkowe. Jazda tym autem meczy gdy trzeba machac nieprecyzyjnym lewarkiem, ciezko chodzaca skrzynia, gdy sie wciska gaz a zaledwie 101 koni nie ma silly by w miare dynamicznie rozpadzic auto.. Nalezy jednak pochwalić za przestrzeń, mozliwosci zaladunkowe i mozliwosci w miare wygodnego podrozowania,...
Dziennik kosztów dla Opel Zafira A
7,2
10,3
11,2
~DeusWilk
Van 1.8 16V 125KM 92kW
Kupiłem jako pierwszy samochód, jak na razie jestem zachwycony. Po mimo awarii listwy cewek (ok. 450zł), auto jest całkiem bez awaryjne. ładowność nie raz się przydała, a możliwość przewiezienia dodatkowo 2 pasażerów gdy jest się na studiach, jest zbawieniem. 1.8 nie jednego golfa i fabie na światłach załatwia, a nawet niektóre e36 zostawi z tyłu. Generalnie radzę przy kupowaniu zwracać uwagę na tylnie nadkola, oraz wcisnąć sprzęgło i...