Lista ocen Peugeot 106 I 1.0 45KM 33kW 1991-1996 (51) - Ergonomia

Na liście zabraknie 83 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~marekg@43.tlen
Hatchback 1.0 45KM 33kW
Jak na tę szerokosc i gabaryty to BDB , mogli go 10 cm szerszym zrobic ale nawet bez tych 10 cm jest ok .W miescie jest wmiare niedłogie i można się mieścic na waskich parkingach , co prawda to cinko niejest ! ale i bagaznik ma od niego wiekszy.Rozkladana kanapa to jest to , mozna wozic niewiarygodne rzeczy np. telewizor 32cali w pudle z grobym steropianem i to nie lcd tylko zwykly z ogromna paka , spokojnie .Brak zapalniczki a raczej gniazdka...
~szater
Hatchback 1.0 45KM 33kW
Znośnie, jak na kilkunastoletni samochód. Co tu się dużo rozpisywać - tanie autko, to i luksusów nie ma. Totalnie bez sensu umieszczone koło zapasowe - POD bagażnikiem. Trzeba się wczołgiwać POD samochód żeby je zdjąć. Życzę przyjemnej zabawy, gdy w deszczową jesień złapiecie gumę :/ Oprócz tego nie ma ani jednego zamykanego schowka w środku auta - Francuzi nie są jednak najinteligentniejszą nacją świata.
~Wojciech
Hatchback 1.0 45KM 33kW
Jak ma 25 lat nie mam większych zastrzeżeń. Jedynie brak regulacji kierownicy przez to, że jestem wysoki i jest ona trochę za daleko. Wysokie osoby mogą też mieć mały problem z ustawieniem lusterka wstecznego. Linia dachu jest też tak poprowadzona, że kiedy podjedziemy na skrzyżowaniu za blisko to nie widać sygnalizacji i trzeba się wychylać.
~pitd
Hatchback 1.0 45KM 33kW
4 drziowa wersja, ale najlepiej jeździć w 2, małe spalanie, części pasują też od citroena saxo a na motogiełdach jest ich od cholery. wszędzie sie nim zaparkuje wywaliem też wszystie ciężkie gumowe dywaniki i dałem welur, do tego alusy, oraz fotele na alu stelażu, więc sie odchodziło go nieco
~Majster
Hatchback 1.0 45KM 33kW
Niski fotel w który "wpada się" - to jest to! Troche marnie z wyposażeniem - ale takie wybrałem więc do siebie mogę mieć pretensje. Ogólnie nieżle, tylko ten klakson - nie masz w co przyładować jak ktoś cię wkurzy!
~Unheilig76
Hatchback 1.0 45KM 33kW
Gdy przesiadłem się z innego auta do stoszóstki notorycznie włączałem wycieraczkę przedniej szyby. Ta dźwignia jest za długa! Górna część koła kierownicy przesłania mi liczniki. Reszta bardzo poprawnie.
~mfogtman@op.pl
Hatchback 1.0 45KM 33kW
Wygodniutki. Jechałem nim do Austrii pod Słoweńską granicę całą noc. Ponad 800 km w 9 godzin z tylko 2-ma odpoczynkami. Naprawdę da się dłogo prowadzić bez odpoczynku i nie czuć w kościach.
~Cziko
Hatchback 1.0 45KM 33kW
Niskie fotele, ciężko się wsiada i wysiada, co też jest plustem w trasie, no ale niestety to nie jest auto w trasę, na miasto wolałbym aby były wyżej.
~el.jot
Hatchback 1.0 45KM 33kW
klakson w kierunkowskazie? a co on komu szkodził w kierownicy - przecież w kierownicy nawet jest miejsce na klakson!!! brak nawiewów na środku konsoli
~Mario
Hatchback 1.0 45KM 33kW
Może być lekko mało miejsca z tyłu, zegary dobrze czytelne, popielniczka za nisko, brak zapalniczki, przyciski i przełączniki OK