Lista ocen Peugeot 106 I 1.0 45KM 33kW 1991-1996 (64) - Widoczność

Na liście zabraknie 70 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~szater
Hatchback 1.0 45KM 33kW
Duży plus dla tego samochodu! Króciutka maska i wąskie słupki sprawiają, że jest to samochód w mieście wprost niezastąpiony. Przesiadłem się z Corsy, która pod tym względem była dużo gorsza. Dodatkowo zainstalowany szyberdach sprawia, że w ciemne zimowe dni chociaż odrobinę więcej światła dostaje się do wnętrza.
~Coldcut
Hatchback 1.0 45KM 33kW
Bardzo dobra, duże szyby i wąskie słupki. Jedyny minus dla wysokich osób to fabryczne umiejscowienie lusterka wstecznego - zbyt nisko - nieco zasłania przy prawoskrętach.
~Majster
Hatchback 1.0 45KM 33kW
Nawet w wersji 3d oceniam że jest cool. Dla zainteresowanych: zbliżenie się do przeszkody przodem lub tyłem na 5cm to nie problem... Na boki również cool - manewry to jego duuuży plus
~krystian5476
Hatchback 1.0 45KM 33kW
Nie miałem jeszcze problemów z widocznością. Jest mały ale za to wszędzie wszystko widać! Brak \"martwych punktów\".
~emdzey
Hatchback 1.0 45KM 33kW
Duże powierzchnie szyb, mała powierzchnia samochodu powoduje że doskonale widać co się dzieje dookoła pojazdu.
~Bartek
Hatchback 1.0 45KM 33kW
Coś wspaniałego. Czuję się jak w szklarni. Zero problemów z parkowaniem, przeciskaniem się między innymi autami.
~m
Hatchback 1.0 45KM 33kW
duża przednia szyba, mały "ślepy punkt". Widoczność z tyłu jest i tak lepsza niż w VW Polo rodziców. Same plusy
~mfogtman@op.pl
Hatchback 1.0 45KM 33kW
Bardzo dobra widoczność. Trochę problemów jest lusterkami bocznymi gdyż są z lekka za małe i jest dość duży martwy punkt.
~Berlioz
Hatchback 1.0 45KM 33kW
Dobra widoczność, słupki specjalnie nie przeszkadzają, choć lusterka sprawiają czasem problem.
~littlejacob
Hatchback 1.0 45KM 33kW
Nie ma najmniejszego problemu by wcisnąć się tyłem w najwęższą szczelinę. Parkuję tylko \"na zapałkę\".