Lista ocen Peugeot 107 (93)

4,1
~Robert M.
Hatchback 5d 1.0 12V 68KM 50kW
ogólnie fajne,zgrabne i sympatyczne autko. Szkoda że przednia szyba żle wpływa na całokształt , ale niestety stwarza poważne zagrożenie dla życia ludzkiego . Mam nadzieję że tak poważna firma poprawi ten defekt i wtedy będzie to napewno świetne ,pozostawiające konkurącję w tyle autko. Auto nabyłem w salonie "OWLEX" w Łodzi. Fatalna obsługa i nie słowny sprzedawca. klient jest tam szanowany dopóki nie dokona zakupu , później może liczyć tylko...
2,9
~olimp
Hatchback 5d 1.0 12V 68KM 50kW
osobiscie jestem zawiedziony i gdyby nie kredyt sprzedal bym go.Jezeli ktos ma inne zdanie to dla przykladu wyprobuje opla corse b 1.2i ktora jest wygodna,cicha,malo spala
~Janusz R.
Hatchback 5d 1.0 12V 68KM 50kW
TU NIC NIE BEDĘ PISAŁ BO WSZYSTKO JUZ NAPISAŁEM. PORÓWNUJĄC "DUŻY SAMOCHÓD"(407) DO 107 TWIERDZĘ, ŻE JAKO DRUGIE AUTO W RODZINIE W WIEKSZOŚCI 307 POZOSTAJE W GARAŻU. DOJAZD DO PRACY W JEDNĄ STRONE 22,5 KM W TERENIE ZABUDOWANYM TO 107 JEST SUPER !!!!!
~pełżott
Hatchback 5d 1.4 HDi 54KM 40kW
Auto moze i ładniejsze niz przereklamowany fiat500 ale i tak pozostawia do zyczenia. Fatalny silnik diesla psuje calokształt (głosny i nieekonomiczny). Dobry samochód na miasto ale w tej cenie są lepsze.
~61736
Hatchback 5d 1.0 12V 68KM 50kW
W sumie bardzo dobre auto do miasta dla kobiety - polecam wszystkim paniom.
3,1
~okrd07@op.pl
Hatchback 5d 1.0 12V 68KM 50kW
pozytywny nie narzekam jak do tej pory ale przebieg 20000 km nie wykaże poważnych usterek zobaczymy pózniej
~Zioooom
Hatchback 5d 1.0 12V 68KM 50kW
super autko do miasta i na krutkie odcinki trasy przy trasie 1tyś km jest trochę gorzej
~Yawe
Hatchback 5d 1.0 12V 68KM 50kW
Po tym jak się silnik nagrzeje można go nieźle wkręcać na obroty. (Silnik)
~Karolciowa
Hatchback 5d 1.0 12V 68KM 50kW
Jesli będzie się dalej spisywał tak dobrze, jak do tej pory to moge powiedzieć, że to był bardzo udany zakup. Idealny samochód miejski, na dojazdy do pracy, zakupy i generalnie kręcenie się po mieście.

Usterki Peugeot 107

Peugeot 107 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~piotrwoynaorlewicz2NEOSTRADA.PL
Hatchback 5d 1.0 12V 68KM 50kW
aluzja do autorów tekstów-ludzie czy zdawaliście maturę z języka polskiego? Jak mozna popełniać tak kardynalne błędy ortograficzne, wstyd czytać Wasze teksty, to zaczyna być normą trudno to zrozumieć, jaki zawód wykonujecie że zdobyliście niebagatelną sumę pieniędzy na kupno auta,zacznijcie od konia lub traktora! A potem komentarze!