Lista ocen Peugeot 206 Hatchback (636) - Silnik

Na liście zabraknie 647 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~koteq
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Silnik chodzi bardzo żwawo - nawet gdy zapakujemy 5 osób do tego niewielkiego samochodu od razu czuć wysoki moment obrotowy ciągnący całą ekipę do przodu :) Efekt turbodziury jest bardzo znikomy.
~Rabek
Hatchback 1.9 D 69KM 51kW
"stary" niezawodny dizelek olej bez dolewek od wymiany do wymiany zużucie 5.3l/100km przy 120 km/h można spokojnie słuchać radia i rozmawiać. Ma 5 można jeździć od 60 km / h - na miasto super
~kielaś
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
W ciagu 2.5 roku kilkanascie razy jechal na lawecie z powodu wibracji i palacej sie kontrolki silnika.Mechanicy nie potrafia usunac usterki wiec.....resetuja komputer i jest ok.Ucieklo mu tez pare koni....
~Morteaz Sosnowiec
Hatchback 1.1 i 60KM 44kW
Strasznie mułowaty, wyprzedzać można jak się go kręci do 4000 obrotów, wcześniej nie ma mowy, poza tym głośny. Nadaje się właściwie tylko do toczenia po mieście i to dla osób o zerowym temperamencie
~seba
Hatchback 1.1 i 60KM 44kW
Zdecydowanie za slaby do tego samochodu. W miescie ciezko sie rozpedza w trasie przy wyprzedzaniu trzeba duzo pracowac prawa reka. Co prawda bez usterek i pracuje dosc cicho ale lepiej doplacic do 1.4
~Pejter
Hatchback 1.6 i 90KM 66kW
Tutaj jest super, silnik dynamiczny zwawy i malo pali. Moment obrotowy niezly na kazdym biegu i obrotach, niesamowicie elastyczny. Do tego mniej sie nagrzewa niz w corsie.
~Pejter
Hatchback 1.6 i 90KM 66kW
~Zuuf
Hatchback 1.9 D 69KM 51kW
Jedynym problemem była pierwsza zima (auto z Hiszpanii). Większych problemów nie miałem ani ja, ani poprzedni właściciele. Do najwyższej oceny brakuje jednak mocy.
~Adam
Hatchback 1.1 i 60KM 44kW
daję 3, ponieważ auta raczej używam na trasie, a tu silnik pozostawia wiele do życzenia. Poważnych awarii brak. przez 16 lat wymieniłem jedynie dwa wtryskiwacze.

Usterki Peugeot 206

Peugeot 206 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~NitroGT
Hatchback 1.1 i 60KM 44kW
Silnik mimo małej pojemności do miasta bardzo dobry. Dynamika wystarczająca przy prędkościach miejskich do 60km/h. Żywotność i brak awarii pozytywnie mnie zaskoczyły w tym modelu.
Peugeot 206 Hatchback